Луганчанка Королевська зайнялася регіональним лобі, запропонувавши програму розвитку Донбасу, - політолог

Добасс поступово змінює свої пріоритети. В умовах майже тотальної політичної монополії ПР це може означати одне - ці виборці в більшості своїй не будуть голосувати за Януковича.

На Донбасі зростає кількість виборців, які не визначилися у своєму виборі і вже не будуть голосувати за «свого» лідера Віктора Януковича. З такою оцінкою візиту Януковича до Луганської області виступив заступник директора АМС Олексій Голобуцький.

«Добасс поступово змінює свої пріоритети. Останнім часом серед жителів Донбасу різко збільшується кількість так званих «відмовників», які не бажають оприлюднювати свої політичні уподобання і які не визначилися у своєму виборі. В умовах майже тотальної політичної монополії ПР це може означати одне - ці виборці в більшості своїй не будуть голосувати за Януковича. Характер візиту Януковича, його незмінна риторика підтверджує той факт, що йому нічого запропонувати місцевим виборцям. У регіоні, де 18 років влада знаходиться в руках одних і тих же сил, опозиційна риторика виглядає надуманою і «притягнута за вуха». У той же час, інші представники регіону, що володіють більшою рухливістю і якісно іншим підходом до розвитку регіону, здатні запропонувати нове бачення стратегічного руху вперед. Наприклад, недавня ініціатива Королівської - програма «Новий Донбас» - свідчить про те, що регіон може і повинен розвиватися не за інерцією і випадковим збігом обставин, а завдяки новим, продуманим підходам. Не виключено, що «Новий Донбас» Королівської покладе початок новій тенденції в регіоні, коли навколо конкретної програми розвитку почнуть об'єднуватися люди, незважаючи на те, що ця ініціатива виходить від представника БЮТ », - вважає експерт.

На думку О. Голобуцького, роздавлені убогістю прості жителі Донбасу не мають ілюзій з приводу «жебракуючих» в Києві керівництва Партії регіонів, тому готові міняти пріоритети партійних симпатій в обмін на відродження промислової потужності регіону і поліпшення свого рівня життя.

«Громадська ініціатива «Новий Донбас », ініціатором якої стала луганчанка, представниця БЮТ Н. Королевська, свідчить про те, що система партійного кураторства над тим чи іншим регіоном поступово втрачатиме свою актуальність і йти в минуле, як пережиток. Дедалі активніше будуть розвиватися принципи здорового непартійний лобізму, заснованого на належності або інтересах до того чи іншого регіону. Головне для Донбасу з його потужностями - це не партійне заступництво на словах, а реальна програма розвитку. Погано, що вона до цих пір не була запропонована лідерами ПР, і добре, що окремі представники БЮТ замислюються про регіони, вихідцями з яких вони є », - зазначив А. Голобуцький.

Читайте також:

Королевська: Новий Донбас побудує нова еліта

Тимошенко збирається потіснити Януковича на Донбасі

Найважливішими цінностями українці обрали здоров'я та фінанси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: