Луганськ обклеїли фотографіями регіонала Тихонова

Члени руху "Гордий Луганськ" сумніваються, що Віктор Тихонов може бути гідним обличчям Луганщини.

Листівки з Тихоновим
Остров
Одна з листівок
На постаменті пам'ятника Ворошилову в Луганську і інформаційному стенді в центрі міста в ніч з 11 на 12 червня була розклеєна серія фотографій депутата ВР від Партії регіонів, екс-голови Луганської облради, Віктора Тихонова з образливим для нього написом.

На численних фотографіях було написано "І це обличчя Луганщини?!". Листівки підписані "Рух "Гордий Луганськ". Тираж 100 000 екз."

Крім того напис на постаменті "Ворошилов Климент Ефремович" був заклеєний цими фото таким чином, що залишився лише напис "Вор Ефремов". (Нагадаємо, у Верховній раді є депутат від ПР Олександр Єфремов, який також представляє Луганщину).

Один з учасників цієї акції в анонімно розісланому в регіональні ЗМІ коментарі, пояснив дії анонімних же розклеювачів чорного піару таким чином: "Я голосував за Партію регіонів, але я не голосував за Тихонова. Якщо він буде в партії, я за неї більше голосувати не буду, тому що одна паршива вівця все стадо псує!".

Рано вранці 12 червня працівники комунальних служб зняли листівки і привели пам'ятник і стенд в порядок.

Місцеве керівництво ПР пояснити цей інцидент не змогло, посилаючись на ймовірні проблеми з психікою в організаторів акції. Так, керівник фракції Партії регіонів в Луганській облраді Олександр Арапов заявив:

"Як я можу коментувати дії психічно ненормальної людини? Сьогодні там повісили фотографію Віктора Миколайовича, завтра – повісять мою. Не знаю, кому це може бути вигідно, але у будь-якому випадку вони повинні знати, що подібні акції в нашому регіоні не пройдуть. Віктор Тихонов, як і Олександр Єфремов – загальновизнані, авторитетні політики. Цей факт потрібно розцінювати, як акт вандалізму, і зайнятися ним повинні органи внутрішніх справ", - відзначив він.

Прес-служба Луганського міського управління міліції інформацією про інцидент не володіє.

Нагадаємо, між нещодавно між Рінатом Ахметовим і Віктором Тихоновим виник конфлікт. "Регіонали" обмінялися взаємними різкими звинуваченнями, а Ахметов навіть порівняв Тихонова з собакою.

Віктор Янукович і більшість керівників організацій ПР у цьому конфлікті стали на сторону Ріната Ахметова.

Читайте також:

Конфлікт у ПР: Ахметов порівняв однопартійця з собакою

Клюєв закликає вигнати з ПР тих, хто критикує Януковича

Рінат Ахметов: купівля "Зорі"? Це маячня божевільного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: