Луганські лікарі ставили експерименти над людьми

"Лікування" в одному з диспансерів Луганська коштувало життя багатьом пацієнтам.

В одному з диспансерів Луганська лікарі проводили незаконні експерименти над людьми, в результаті яких багато пацієнтів померли.

Про те, що на хворих нелегально випробовували нові препарати, виявили слідчі місцевої міліції. Прокуратура вже порушила кримінальну справу проти чотирьох співробітників диспансеру, серед яких – головний лікар.

За даними джерел в МВС, багато хворих після наданих "експериментальних" медичних послуг вмирали. Також відомо, що випробування проводилися за відповідними договорами з певними комерційними структурами.

Крім того, під час перевірки було встановлено, що медики диспансеру брали хабарі за лікування. За останні 2 роки лікування в цьому диспансері пройшли близько 500 людей, більшість з яких платили лікарям гроші не тільки за операції, але і за всі процедури (враховуючи той факт, що установа є комунальною, такі послуги мали надаватися безкоштовно).

Суми хабарів, за даними слідства, обчислювалися в десятках тисяч гривень, а найбільша з них досягла 100 тисяч гривень.

Складність в документуванні незаконних дій лікарів полягала в тому, що багато їх пацієнтів після наданих їм медичних послуг вмирали, оскільки деколи їм призначалося лікування, яке не відповідало реальній потребі.

Всього оперативникам вдалося виявити близько 10 епізодів злочинної діяльності в диспансері. Кримінальна справа порушена одразу за трьома статтями Кримінального кодексу (зловживання службовим положенням, порушення права на безкоштовну медичну допомогу і неналежне виконання професійних обов'язків медичними працівниками).

Читайте також:

Маріупольські лікарі заразили на СНІД трьох немовлят

Скандал: Швеція ставила медичні експерименти на українцях

Луганськ визнано бандитською столицею України

Скандальний лікар з Кіпру таємно клонував 14 людських ембріонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: