Луганські рекламники не дають комуністам і регіоналам тихо поділити ринок

Луганські рекламники не дають комуністам і регіоналам тихо поділити ринок

Мер Луганська Сергій Кравченко / Фото: gorod.lugansk.ua

Оператори зовнішньої реклами стали заручниками домовленості комуніста-олігарха і мера-регіонала.

Завтра газета "Известия в Україні" проведе круглий стіл на тему: "Луганський рекламний переділ: чи стане від загальноукраїнською тенденцією".

Серед запрошених будуть керівники загальнонаціональних операторів рекламного ринку: Артем Біденко, керівник Асоціації зовнішньої реклами, Олександр Ситник, генеральний директор ТОВ "Довіра Аутдор", Костянтин Гейбович, директор ТОВ "Перехід Аутдор", Олександр Чаланда, перший заступник генерального директора рекламної компанії "Gallery Plus".

Також серед запрошених будуть і представники міської влади: Олександр Ткаченко, заступник міського голови Луганська, Володимир Медяник, голова постійної комісії Луганської міської ради шостого скликання з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів та Андрій Кругляк, помічник міського голови Луганська.

Захід пройде 26 жовтня о 13:00 в приміщенні редакції за адресою бульвар Т. Шевченка, 34б.

Телефон для довідок: 234-10-55.

Нагадаємо, луганські оператори зовнішньої реклами заявляють, що стали заручниками домовленості комуніста-олігарха і мера-регіонала Сергія Кравченка.

На минулих виборах перемога з перевагою всього в 21 голос (в більш ніж 450 тисячному Луганську - ред.) дісталася раніше діючому міському голові. Після оголошення результатів виборів мера претендент-комуніст Кілінкаров подав апеляцію на результати виборів, але несподівано для всіх здався і не став чинити опору у боротьбі за мерське крісло.

Рекламники причиною називають те, що між ПР і комуністами були досягнуті певні домовленості, комуністам у Луганській міській раді віддали: місце секретаря міської ради, місця у виконкомі, а також сфери впливу в таких небідних галузях міста, як транспорт, економіка та реклама.

У великих гравців ринку існують побоювання про можливу змову Луганського осередку ПР з комуністами. Віддавши їм сферу впливу в зовнішній рекламі міста Луганська ПР хоче отримати гарантії про проведення успішної парламентської рекламної компанії.

Читайте також:

Рекламщики Луганська: Мер розрахувався з комуністами за перемогу нашим ринком

Мер Луганська назвав Львів важким містом через мораль і терпимість

В Луганську комуніст через суд відібрав у регіонала посаду мера

На виборах мера Луганська з відривом у 21 голос переміг регіонал

Повʼязані теми:

Наступна публікація