Ще один суд залишив Рибакова депутатом

Сьогодні Луганський окружний адміністративний суд зупинив дію рішення БЮТ, яке припинило повноваження народного депутата України Ігоря Рибакова.

Сьогодні Луганський окружний адміністративний суд зупинив дію рішення Ради блоку політичних партій “Блок Юлії Тимошенко” від 30 червня 2008 року та рішення міжпартійного з’їзду БЮТ від 30 червня 2008 року, який постановив достроково припинити повноваження народного депутата України Ігоря Рибакова.

Про це повідомили у прес-службі народного депутата.

Як заявив Рибаков, коментуючи рішення суду, “іншого вердикту у цій скандальній і сумнівній, із правової точки зору, справі бути не могло. Увесь час, поки тривали з’ясування у судах, я був переконаний, що остаточне судове рішення стовідсотково буде саме таким – законним і справедливим”.

Він зазначив, що рішення було прийнято судом, який "вільний від впливу БЮТ”. “Через заангажованість та упередженість одеських суддів мною було прийняте рішення відкликати свій позов і звернутися до суддівства, вільного від впливу БЮТ”, - сказав Рибаков.
У червні 2008 року народний депутат від БЮТ Рибаков заявив про вихід з коаліції. Після цього міжпартійний з`їзд блоку позбавив Рибакова депутатського мандата.

У свою чергу Рибаков подав судовий позов до БЮТ про визнання протиправним і відміну рішення міжпартійного з`їзду блоку від 30 червня про дострокове припинення його повноважень народного депутата. Однак адмінсуд ухвалив рішення залишити без розгляду позовну заяву Рибакова, а Апеляційний адмінсуд Одеської області залишив у силі цю ухвалу.

Читайте також:
ЦВК готова зареєструвати нового депутата на місце Рибакова
Рибаков більше не бореться за свій депутатський мандат у суді
Рибаков залишиться нардепом. Суд не дозволив його замінити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: