Луганський художник зробив з Януковича "цукерку"

У Луганську зробили виставку сучасних творів мистецтва, одним з головних героїв якої виявився президент України.

В районі залізничного вокзалу Луганська під естакадою відбулася виставка візуального мистецтва "+/- 15", на якій показали оригінальну роботу за "участю" президента Віктора Януковича.

Свою назву захід отримав невипадково. Як зазначив один з його організаторів В'ячеслав Бондаренко, остання така виставка художників на відкритому повітрі в Луганську проводилася 15 років тому.

"Ми любимо сучасне мистецтво, але в нас рідко його виставляють. А художнику просто необхідно, щоб на його роботи дивилися. Для більшості з учасників ця виставка - рідкісна можливість показати свої роботи. Присутні тут майстри не є членами спілки художників та інших об'єднань", - розповів В'ячеслав Бондаренко, він же автор Слава Бо.

На виставці були представлені роботи молодих і вже досить відомих художників, чий погляд на світ і техніка виконання різко відрізняється від майстрів академічного живопису - Руслана Лядова, Сергія Марченка, Євгена Іz, Антона Пальчикова, Ярослава Шабаліна, Слави Бо, Надін Хазан, Ярослава Деркача.

Серед творів виставки були роботи різножанрових форматів - оригінальні інсталяції, металеві конструкції-скульптури, живопис та графіка.

Найбільшою оригінальністю своїх ідей відзначився сам організатор виставки В'ячеслав Бондаренко. Він представив серію фотографій "Бачу. Чую. Кажу", а також унікальну "Ікону Віктора Януковича" на цукерковій коробці.

У коробці портрет президента в обрамленні синього німбу. Ця картина не залишила глядачів байдужими.

А, наприклад, Ярослав Деркач зробив інсталяцію з підвішених на мотузках пензликів, баночок, тюбиків. Надія Хазан полотном для своїх робіт вибрала одяг. Як зазначає юна художниця, вона малює на речах, бо їх можуть носити люди і таким чином рекламувати автора.

Читайте також:

Янукович накричав на Азарова за страусину поведінку

Дружина Януковича візьме участь у святкуванні 235-річчя села Бобрикове

Українці привезли на "Арт-Москву" колажного Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: