Луганський пенсіонер присвятив пісню Кім Чен Ину і отримав запрошення до КНДР

Дата публікації
Перегляди
4317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луганський пенсіонер присвятив пісню Кім Чен Ину і отримав запрошення до КНДР

Вечоркін каже, що отримав листа і запрошення до КНДР / Фото: ТСН

Чоловік відвідав Корею 20 років тому, але враження лишились незабутні - тож він вирішив написати пісню про неї і її нового очільника.

Пісню у славу лідера Північної Кореї Кім Чен Ина написав пенсіонер з Луганщини, йдеться у сюжеті випуску ТСН.Ранок.

20 років тому чоловік відвідав Корею і відтоді, каже, живе під враженням - він у захваті від культури, традицій та життєвого устрою країни.

Тому й пісню, мовляв, написав на єдиному подиху за якихось півгодини. Прості слова, нехитра музика - утім, за три дні її в інтернеті прослухали близько трьох тисяч людей.

Своєю піснею українець вирішив підтримати нового молодого керівника держави.

"Пісня про те, що країна розвивається, про те, що вона впевнена сама в собі, впевнені і воїни цієї країни, що зможуть захистити, і народ будує, творить. Цей народ радісний, впевнений у своєму майбутньому", - пояснив автор пісні Анатолій Вечоркін.

Він твердить, що Кім Чен Ин пісню почув і схвалив. Принаймні, пенсіонер отримав у відповідь електронного листа та запрошення відвідати Корею знов.

Пісню на славу північно-корейського лідера Кім Чен Ина написав пенсіонер з Луганщини

Пісню на славу північно-корейського лідера Кім Чен Ина написав пенсіонер з Луганщини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація