Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луганського комуніста суд залишив без службової квартири

Суд не дозволив колишньому нардепу жити у службовій квартирі

Дарницький райсуд Києва залишив колишнього нардепа від "Компартії" Спірідона Кілінкарова без службової квартири, яку він отримав у 2009 році. Про це пише "Первая инстанция".

Зазначається, що суд відмовив Кілінкарову у позові до Управління справами Верховної Ради про визнання права користування квартирою в столиці. Площа житла становить 49,8 кв. м.

Екс-нардеп отримав службову квартиру, коли став народним депутатом. Після останніх виборів, за результатами яких Компартія не пройшла до парламенту, Кілінкарову запропонували звільнити помешкання.

Втім, колишній парламентар подав апеляцію, опираючись на свій 10-річний стаж роботи на посадах помічника-консультанта народного депутата та безпосередньо нардепа. Втім суд визнав апеляцію Кілінкарова безпідставною, зважаючи на те, що на посаду помічника нардепа він був прийнятий та звільнений Жовтневим райвиконкомом міста Луганська.

Окрім того, позов про визнання права користування квартирою подавала і дружина Кілінкарова Ірина. Втім позов було залишено без розгляду через неявку Кілінкарової до зали суду. Після чого, дружина екс-нардепа намагалась домогтися розгляду справи та скасувати ухвалу суду.

Рік тому ЗМІ повідомляли, що Кілінкаров не покине службову квартиру в Києві до закінчення АТО, адже його власне помешкання розташоване в Луганській області.

Нагадаємо, що на дачі Кілінкарова у селі Стукалова Балка було знайдено сховище зброї. Схованку двох РПГ "Муха" і гранату "Ф-1" знайшли в собачій будці. Адже дозвіл на обшук свого будинку Кілінкаров не давав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції