Лук'янівський СІЗО обезглавлено

Начальника знаменитого Лук’янівського СІЗО звільнено з посади через заборону СБУ допускати його до секретних документів.

Звільнили начальника сумнозвісного Лук’янівського СІЗО Івана Скоробагача, бо, як пояснив голова Держдепартаменту з виконання покарань Василь Кощенець, СБУ позбавила його права доступу до секретних документів.

Чи пов’язано це з цілою низькою смертей у СІЗО, головний наглядач країни не уточнює. На сьогоднішній прямий телефонній лінії йому поставили чимало запитань. Зручними були не усі.

Українські в’язниці - найзакритіші об’єкти для журналістів. Тамтешні наглядачі - найпотаємніші працівники цієї системи. Лише кілька разів на рік вони вимушені з’явитися перед телекамерами, під пильним прицілом яких відбувається сеанс спілкування з народом.

Василь Васильович - головний наглядач українських буцегарень. Ось уже три роки він намагається побудувати в Україні європейську в’язницю, але тут-таки визнає: справа майже тупцює на місці. Задороге це задоволення.

Заґратоване небо він розглядав три роки. Жахливі умови та нелюдське ставлення до в’язнів... Микола добре затямив, яке воно - це тюремне задзеркалля.

Лук’янівський СІЗО №13
Сегодня
Чи пов’язано його звільнення з цілою низькою смертей у СІЗО, головний наглядач країни не уточнює
Колишній зек готовий розповісти всю правду теперішньому головному начальнику, та на іншому кінці дрота не готові слухати.

Щоб заочне рандеву таки відбулося, ідемо манівцями.

Вони обоє залишилися незадоволеними: Микола - відповіддю, Васисль Васильович - несподіванкою.

Українські тюрми наче Авгієві стайні чекають своїх героїв. От лише де їх взяти, якщо українському чиновникові легше пристосуватися до системи, ніж розбити собі лоба?

ВідеоЗвільнено начальника Лук'янівського СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: