Лукашенко: Янукович - не проросійський президент

Лукашенко заявив, що має гарні стосунки і з президентом Януковичем і з Ющенком, а останній "просто рвав на собі сорочку в Європі та Америці, захищаючи Білорусь".

Президент України Віктор Янукович не є проросійським, впевнений білоруський лідер Олександр Лукашенко.

"Янукович - український президент і буде виходити з позицій України. І якщо хтось думає, що це проросійський президент - це неправда. Це абсолютно проукраїнський чоловік, і уряд там такий же", - заявив він, відповідаючи на запитання студентів могильовських вузів.
При цьому Лукашенко відзначив, що під час президентства Віктора Ющенка у двох країн розв'язалися багато проблем. Також Лукашенко висловив вдячність Ющенку за те, що він зробив для Білорусі, будучи президентом.

"Те, що Ющенко зробив для Білорусі, не зробив жоден президент, навіть російські політики. Він просто рвав на собі сорочку в Європі та Америці, захищаючи Білорусь. Я йому завжди за це був вдячний", - сказав глава держави, додавши при цьому, що він не вимагав зайняти антиросійську позицію.

"У нас були спільні погляди, точки дотику, і ми намагалися це використовувати у розвитку відносин", - підкреслив президент Білорусі.

Що стосується нинішнього глави української держави, то, як підкреслив Олександр Лукашенко, Мінськ задовольняє, як розвиваються ці відносини зараз, при президенті Вікторі Януковичі.

"Якщо ви знаходитеся в полоні тих міркувань, що Ющенко був не наш, а цей наш і в нас буде щось краще, то це ще неправда й тому, що Ющенко - людина абсолютно інших поглядів, у нього інша концепція, інші погляди на деякі речі, але нам вдалося знайти спільну мову", - відзначив білоруський лідер.
"Ми нормально співпрацюємо, все, що нам потрібно, вирішуємо разом з Україною або через Україну", - сказав він.

"Навіть це неприємне, може в деякій мірі, я маю на увазі для Росії, питання постачання венесуельської нафти через Україну. Вони чітко пообіцяли і всю нафту перевезли", - відзначив президент, додавши при цьому, що Білорусь чекає чергових танкерів з венесуельською нафтою.

Він підкреслив, що Україна вирішує всі проблеми, які стоять у площині спільних з Білоруссю відносин. Що ж стосується особистих відносин двох президентів, то вони також дуже дружні.

Читайте також:

Лукашенко готовий здати транзитну трубу в обмін на газ за "російським" цінами

Лукашенко: в Білорусі немає нацменшин

Лукашенко затвердив кордон з Україною

Лукашенко: мене називають диктатором через дружбу з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: