Лукашенко затвердив кордон з Україною

Для остаточного затвердження кордону необхідна зустріч президентів України та Білорусі й ратифікація відповідних документів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав закон про ратифікацію угоди про українсько-білоруський кордон. Про це повідомила прес-служба вітчизняного Міністерства закордонних справ.

"Даний крок ми розглядаємо, як підтвердження у практичній площині прагнення білоруської сторони поглиблювати дружні добросусідські відносини з Україною", - заявили у відомстві.

МЗС також повідомило, що в ході наступної зустрічі президентів двох країн відбудеться підписання протоколу про обмін грамотами про ратифікацію цієї угоди.

"Набуття чинності даним договором ознаменує завершення договірно-правового оформлення українсько-білоруського державного кордону", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, білоруський парламент ратифікував угоду з Україною про державний кордон 2 квітня.

Угоду було підписано ще у 1997 році, але білоруська сторона затягувала з його ратифікацією через різночитання в Білорусі й Україні з питань державного боргу, який утворився у період існування колишнього СРСР.

Читайте також:

Білорусь ратифікувала договір з Україною про держкордон

Україна віддасть Росії частину Азовського моря

Янукович і Мєдвєдєв поділили державні кордони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: