Лукашенко змінив думку про Україну з "вошивої" на "братню"

Лукашенко попросив передати президенту Януковичу, що Білорусь завжди була й залишається вірною своїм принципам у відносинах із братньою Україною.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який ще недавно спровокував скандал висловлюваннями про "вошивість" українського керівництва, оголосив про вірність "братній Україні".

Про це Лукашенко заявив 19 травня на зустрічі із прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

"Білорусь як була, так і залишається вірна своїм принципам, як була надійною спільницею нашої братньої України, так і залишиться", - сказав він.

"У нас дуже добрі, теплі почуття щодо вашої держави, вашого народу", - зазначив Лукашенко.

Звертаючись до прем'єра, він сказав, що хотів би обговорити низку конкретних питань білорусько-українських відносин. "Хочу запевнити, що будь-які пропозиції України, які на користь наших держав, будуть підтримані, прийняті й неодмінно реалізовані", - підкреслив він.

Глава держави підтвердив готовність Білорусі співпрацювати з Україною в усіх напрямках. "Ми готові відстоювати разом з Україною без усяких коливань питання, які цікавлять Україну й нас", - сказав білоруський лідер.

Лукашенко попросив передати президенту Вікторові Януковичу, що Білорусь завжди була й залишається вірною своїм принципам у відносинах із братньою Україною.

Читайте також:

У ПР порадили Лукашенку не забувати, що він уже не голова колгоспу

Лукашенко пообіцяв дати відсіч Заходу: не дамо нас нагнути

Патріарх Кирило побажав, щоб кордон ніколи не розділяв Україну, Росію та Білорусь

ВідеоУкраїнське керівництво і Олександр Лукашенко помирились

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: