Лукашенко звинуватив українську владу у "вошивості"

Лукашенко запропонував поставити питання керівництву України з приводу свого неприїзду до Києва на заходи з приводу 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

У нинішнього керівництва України вистачає "вошивості". Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, коментуючи свою неучасть в чорнобильських заходах разом з президентами України і Росії.

Лукашенко запропонував поставити питання керівництву України з приводу свого неприїзду до Києва. "Поставте це питання Януковичу: чому білоруський президент не є присутнім на їх заходах. Це ви у них запитаєте. На жаль, "вошивості" вистачає у нинішнього керівництва України", - заявив Лукашенко журналістам у вівторок.

"Напрошуватися я ні до кого не збираюся, і бути якимсь підспівувачем я не збираюся ні в одного президента, ні в іншого", - сказав глава білоруської держави.

Лукашенко також прокоментував заяву президента Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу про те, що його участь в саміті з ядерної безпеки в Києві можлива тільки за відсутності на ньому президента Білорусі. "Що стосується таких козлів, як Баррозу і інших... Ну, хто такий Баррозу? Був якийсь Баррозу в Португалії, але вигнали його і влаштували в Єврокомісію. Я менше за все дивлюся, що де хто ляпнув з європейських чиновників. Їх там тисячі", - заявив Лукашенко.

"Найголовніше для мене - це ці святі дні. У ці дні я завжди буваю тут (у чорнобильських регіонах), я завжди приїжджаю на цю землю, я живу тут практично тиждень", - сказав білоруський президент.

"Так, можливо, зручніше віночок покласти і поїхати. А мені потрібно працювати, бачити своїми очима, що потрібно тут ще зробити", - зазначив Лукашенко.

Читайте також:

Лукашенко пообіцяв дати відсіч Заходу: не дамо нас нагнути

Патріарх Кирило побажав, щоб кордон ніколи не розділяв Україну, Росію та Білорусь

Янукович зустрів Мєдвєдєва у Чорнобилі словами "Христос Воскрес!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: