Луценка усунуть від керівництва МВС

До остаточного розслідування скандалу з міністром, обов'язки глави МВС виконуватиме його перший заступник.

Уряд усуне Юрія Луценка від керівництва Міністерством внутрішніх справ на час проведення розслідування інциденту в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

Про це заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

"Уряд є законослухняною структурою влади, тому якщо Верховна рада ухвалила рішення, що до моменту остаточного розслідування виконуватиме обов'язки міністра перший заступник міністра внутрішніх справ, означає, виконуватиме перший заступник міністра внутрішніх справ", - сказала Тимошенко.

Водночас прем'єр не відповіла на питання, чи була у неї можливість ознайомитися з відеоматеріалами інциденту за участю Луценка.

Тимошенко також не стала прогнозувати можливість остаточної зміни керівництва МВС. "Далі, після того, як розслідування завершиться, я думаю, парламент ухвалить рішення, ті які вважає за необхідні", - додала голова уряду.

Нагадаємо, сьогодні Верховна рада прийняла постанову про звернення до Кабінету міністрів з пропозицією провести в тижневий термін службове розслідування інциденту в аеропорту німецького Франкфурта-на-Майні за участю глави МВС Юрія Луценка. За відповідне рішення проголосували 423 депутати.

Постанова передбачає відсторонення на цей період Луценка від займаної посади. Про результати розслідування уряд має проінформувати ВР для подальшого прийняття рішення.

За даними ЗМІ, перші офіційні документи про інцидент надійшли українському МЗС ще до того, як інформація про це була поширена жовтою пресою Німеччини.

Читайте також:

Шуфрич: спочатку займемося одноруким бандитом, а потім дворуким

Луценко: Янукович зеком був, зеком і помре

Влада намагалася приховати інцидент з Луценком. Документи

Луценко заблокував передачу документів про свою бійку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: