Луценко: більшість чиновників-злодіїв працюють у президента

Голова МВС очікує, що цього року чиновники будуть красти особливо багато. Найбільше корупціонерів міліція знайшла серед підлеглих президента.

2009 рік може стати "дембельським" акордом для українських чиновників у розкраданні державних коштів, адже багато держслужбовців наступного року залишать свої посади.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в ефірі радіо "Ера ФМ".

"Бюджетні кошти розкрадають усі, хто має до них доступ. На жаль, цей рік є особливим, дембельським роком для більшості із чиновників, і тому розкрадання бюджетних коштів у рік, коли може закінчитися їхня кар’єра, є особливо спокусливим", - відзначив міністр.

Він навів дані, згідно з якими протягом трьох місяців поточного року вже зафіксоване подвійне збільшення розкриття злочинів, пов’язаних із розкраданням державного бюджету.

"Якщо минулого року таких злочинів було 350, то цього року понад 700. Якщо минулого року ця сума була близько 400 мільйонів гривень, то сьогодні ця сума вже зашкалила за 900 мільйонів гривень", - повідомив Луценко.

"Тому наше завдання - не допустити цього чиновницького дембельського акорду", - зазначив він.

Луценко також заявив, що найбільше розкраданням державних коштів займаються чиновники, пов'язані з президентською вертикаллю системи державних адміністрацій. За словами голови МВС, за час президентства Віктора Ющенка 350 його підлеглих були спіймані "на хабарах на гарячому".

"Це дуже прикрий факт, а ще гірше те, що ніхто із чиновників, хто підсуває президенту дискредитуючі його кандидатуру укази на призначення, не поніс жодного покарання", - зазначив Луценко.

"А безвідповідальність керівництва призводить до повторення подібних випадків", - додав він.

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки констатувала, що громадяни України сьогодні беззахисні перед свавіллям чиновників.

Голова СБУ Валентин Наливайченко пообіцяв, що його служба буде намагатися розв'язати цю ситуацію. Він також розповів, що тільки у квітні були складені адмінпротоколи проти керівників низки районних держадміністрацій різних регіонів України - Подільської РДА (Київ), Володимирецької РДА (Рівненська область), Нижньогірської РДА (Крим), Первомайської РДА (Сімферополь).

Читайте також:

СБУ: громадяни не захищені перед свавіллям чиновників

На хабарі спіймано заступника голови Уманського міжрайонного суду

Дружину екс-судді Зварича підозрюють у хабарництві

Найбільш корумпованими українці вважають міліцію і суди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: