Луценко через суд добився дозволу агітувати за Тимошенко

Міністр повідомив, що оскаржив це рішення суду в Київському апеляційному адміністративному суді.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко добився скасування рішення суду, яке забороняло йому в робочий час агітувати за кандидата в президенти Юлію Тимошенко.

Луценко назвав абсурдним це рішення суду. "Суд з таким же успіхом міг заборонити мені ходити на червоне світло світлофора. Я дійсно не ходжу на червоне світло і не агітую у робочий час. Рішення суду абсурдне", - сказав Луценко.

Міністр повідомив, що оскаржив це рішення суду в Київському апеляційному адміністративному суді.

"На сьогодні це рішення суду призупинене. Я завжди агітував за Тимошенко, виключно коли йшов у відпустку, що передбачено законом", - підкреслив він.

На думку Луценка, дивним є також формулювання рішення суду. "Я не можу назвати це рішення суду інакше, як післяноворічним. Йшлося про те, що я нібито у Черкасах, у драмтеатрі, агітував міліцію і вручав їм ордени. Та не вручав я ніяких орденів у драматичному театрі, і представників міліції там не було. Там були жителі Черкас, перед якими я проводив політичну агітацію. І ніяких медалей, ніяких інших дій як міністра я там не здійснював", - заявив глава МВС.

"Я суду надав наказ по міністерству про те, що функції міністра виконувала інша людина, і розпорядження прем’єр-міністра про те, що мені дозволена цього дня відпустка. Але суд це не переконало. Наскільки я розумію, необхідний політичний прецедент", - уточнив міністр деталі рішення суду про заборону проведення агітації у робочий час.

Як відомо, Окружний адмінсуд Києва своїм рішенням від 11 січня зобов’язав Луценка "утриматися від агітації в робочий час", а саме ведення передвиборної агітації "на час перебування його на посаді міністра внутрішніх справ".

Як аргумент на користь такого рішення зазначалося, що під час перебування на Черкащині 4 січня у приміщенні обласного драматичного театру міністр начебто агітував особовий склад органів внутрішніх справ голосувати за конкретного кандидата на пост президента України.

Читайте також:

Суд зобов’язав Луценка утриматися від агітації в робочий час

Луценко: прихильники Януковича готуються до "окупації" Майдану

Луценко: при президентові Тимошенко прем’єр-міністра не буде

Луценко почав передвиборчу агітацію за Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: