Луценко: через Ющенка Україна стала притулком терористів

Глава МВС Юрій Луценко закликав припинити неконтрольовано надавати біженцям громадянство України.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розкритикував президента Віктора Ющенка за блокаду міграційного законодавства, через яке "Україна стає притулком терористів".

"Через те, що президент постійно накладає вето на ухвалення закону про створення міграційної служби в структурі МВС, Україна, стає притулком терористів і екстремістів з усього світу. Загроза їхнього прояву стала реальною і в нашому спільному домі", - сказав Луценко, коментуючи діяльність радикального ісламського руху "Ат-Такфір-Валь-Хіджра".

"З 2005 року за рахунок прибуття в Україну та отримання статусу біженців деяких громадян з Іраку, Узбекистану та інших середньоазіатських республік у нас став формуватися радикальний ісламський рух "Ат-Такфір-Валь-Хіджра", - зауважив глава МВС.

За його словами, лідером цієї організації є такий собі "Абу Абдурахман", або "рудий араб", який у 2006 році отримав статус біженця, а потім і громадянство України і проживав на Полтавщині.

На думку Луценка, Україна повинна створити "адекватне законодавство, яке може стати греблею перед спробами створення тут екстремістських і терористичних організацій".

Нагадаємо, на початку жовтня в Криму було затримано членів банди, які займалися підготовкою до ведення озброєного джихаду, а також здійснювали крадіжки.

Як стало відомо, учасники руху "Ат-Такфір валь-Хіджра" засудили до смерті лідера Меджлісу Мустафу Джемілєва та його близьких соратників. За даними МВС, вони готувалися із застосуванням вогнепальної зброї й вибухових речовин здійснити низку терористичних актів.

Читайте також:

Розкрито угруповання ісламістів, яке готувало вбивства і теракти в Україні

Озброєна банда ісламістів готувала у Криму джихад

Луценко: чиновники Ющенка за рік розікрали більше 2 млрд гривень

Луценко: іноземні злодії в законі хочуть контролювати Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: