Луценко: для Пукача життя в нормальному сенсі цього слова скінчилося

Луценко відкинув думку про те, що Пукач не доживе до суда, але здатен дати будь-які потрібні новій владі свідчення і говорити не те, що було насправді, а те, що від нього чекають.

Життя головного підозрюваного у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, генерала Олексія Пукача "в нормальному значенні цього слова скінчилося", тому він може давати свідчення, що будуть вигідні новому керівництву України. Втім, є й підстави сподіватися на розкриття резонансної справи.

Про це заявив в.о. міністра внутрішніх справ Юрій Луценко, відповідаючи на запитання, чи буде розкрита справа про смерть журналіста.

“Я вважаю, що так. Зрештою, Пукач у їхніх руках. Крім того, в головному слідчому управлінні працюють ультрапрофесіонали і порядні люди”, - сказав керівник МВС. В той же час, він зазначив, що відомі й випадки, коли справи закриваються за вказівкою “згори”. “Перспективи є, але є й побоювання, що після виборів ця справа стане розмінною монетою в політичних іграх”, - сказав політик.

Луценко також відкинув думку, що Пукач не доживе до суду. “Думаю, доживе. У мене склалося враження, що Пукач готовий співпрацювати зі слідством у повному обсязі”, - сказав він. Утім, в.о. міністра висловив побоювання, що Пукач здатен дати будь-які потрібні політикам свідчення і говорити не те, що було насправді, а те, що від нього чекають.

“Його свідчення можуть виявитися рапортом влади-переможниці. Для Пукача життя в нормальному значенні цього слова вже скінчилося. І він бореться за те, щоб залишок його існування був хоча б мінімально комфортним”, - додав Луценко.

Втім, він зауважив, що це його особиста думка, а не позиція, як посадовця.

Нагадаємо, журналіста Георгія Гонгадзе було вбито восени 2000 року. 15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві журналіста трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження й кримінальної розвідки МВС України - Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича й призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі строком від 12 до 13 років.

Пукач, який вважається головним виконавцем убивства, був затриманий 21 липня минулого року в селі Молочки Житомирської області.

Після його свідчень в одному з сіл Київської області були знайдені фрагменти черепа, що могли належати вбитому журналісту, зараз проводяться експертизи. Також ширилися чутки, що Пукач назвав замовників злочину, але їхні прізвища так і не були оприлюднені.

Читайте також:

Затримання Пукача коштувало кілька мільйонів гривень

Майор Мельниченко: вбивство Ґонґадзе замовив Литвин

Адвоката Пукача відсторонили від захисту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: