Луценко готовий до фальсифікацій на виборах

Юрій Луценко запевнив, що його міністерство готове боротися з фальсифікаціями на виборах і попередив про покарання за такий злочин.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не виключив фальсифікацій на президентських виборах і запевнив, що МВС "готове до випробувань і каруселями, і мертвими душами, і іншими схемами фальсифікацій, які, ймовірно, готують політики, сподіваючись не так на людей, як на адмінресурс".

Крім того, Луценко висловив упевненість, що зараз людей "штовхають до неучасті у виборах". "Відтак, це може бути вигідно тим, хто готується до вкидання бюлетенів за свою політичну силу", - наголосив міністр.

Він також заявив, що "МВС буде активно попереджати всіх членів виборчих комісій про кримінальну відповідальність". "Я думаю, не варто виконавцям, перепрошую, "шісткам", на догоду політичним тузам брати на себе відповідальність на 3-5 років тюрми", - наголосив Луценко.

За його словами, міністерство планує виготовити брошури з прикладами таких порушень, прикладами судових рішень про засудження таких "стрілочників", і роздавати такі брошури всім членам виборчих комісій і членам їхніх родин.

"Сподіваюся, що зараз люди не будуть підставляти свою долю за кримінальні інтереси політичних тузів, які, ймовірно, будуть намагатися отримати фальсифікований результат", - сказав Луценко.

"Мені здається, що чинна урядова команда здатна протистояти таким спробам у всьому правовому полі виборів", - додав він.

Нагадаємо, раніше Луценко висловив обурення ситуацією в сфері боротьби з корупцією у Києві.

За словами міністра, він має значний компромат на столичних чиновників, але на його пам'яті жодного з київських високопосадовців не покарали за хабарі.

Читайте також:

Луценко поскаржився, що не може посадити жодного з київських хабарників

Луценка не хвилює, скільки грошей вкрадуть у банках

Луценко упіймав банду кавказців, яка грабувала нардепів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: