Луценко готовий "підібрати" депутатів, яких "вижене" Ющенко

У "Народній самообороні" переконані, що президент не має права виключати з НСНУ "непокірних" депутатів, але обіцяють не залишити їх без роботи.

"Народна самооборона" пропонує депутатам, які можуть бути виключені з партії "Народний Союз Наша Україна", вступити в свої лави.

Про це заявив депутат від НС Олег Новіков.

"Якщо ж депутати "Нашої України", можливо, захочуть перейти до "Народної самооборони" - це особиста справа кожного. Ласкаво просимо! Ми завжди раді людям, які зуміють привнести щось нове, корисне до нашого руху", - стверджує він.

В той же час Новіков уточнив, що їм потрібні не всі потенційні "вигнанці", а лише "чесні і працьовиті".

"А депутати, які зможуть спробувати увійти до НС лише заради статусу, просто так – такі люди нам не потрібні. Нам потрібні чесні, працьовиті люди, не демагоги", - уточнив він.

В той же час Новіков поставив під сумнів законність можливого виключення непокірних президентові "нашоукраїнців".

"Чи зможе Віктор Ющенко звільнити "нашоукраїнських" депутатів? Жодних конституційних можливостей, окрім існуючих на сьогодні – вихід з фракції, власноручне написання заяви про складення депутатського мандату, відкриття кримінальної справи та смерть (причини, внаслідок яких депутат може втратити депутатство від тієї або іншої партії), я не бачу", - переконаний "самооборонець".

"Це бажання президента, які ніколи не співпадуть з його можливостями", - додав він.

Нагадаємо, за повідомленням ЗМІ, наразі ведеться підготовка до проведення з’їзду НСНУ. Однією з головних тем на ньому стануть кадрові питання з метою можливого об'єднання НСНУ та партії Віктора Балоги "Єдиний центр".

Також було названо групу потенційни претендентів на виключення: Миколу Мартиненка, Олександра Третьякова, Валерія Борисова, Едуарда Зейналова, Юрія Ключковського, Ольгу Герасим’юк та Руслана Князевича – тобто тих, які вступили в коаліцію з БЮТ та Блоком Литвина.

Читайте також:

У Луценка стверджують, що "Нашу Україну" без грошей залишив Балога

На Заході не знають таких цинічних політиків, як в Україні

Ющенко: українські політики помирилися заради газової труби

Ющенко готує свою партію до об'єднання з партією Балоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: