Луценко готовий силоміць привести Балогу на допит

Міністр зазначив, що керівник Секретаріату президента дізнається суть справи "прямо на допиті".

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко допускає силовий привід глави Секретаріату президента Віктора Балоги для дачі свідчень у справі про вбивство в Закарпатті у разі ігнорування ним повісток на допит.

Про це міністр заявив сьогодні в Донецьку на брифінгу.

Зокрема, Луценко зазначив, що "слідчий у Закарпатті, який розслідує справу про вбивство, вважає за необхідне допитати пана Балогу як свідка".

За словами глави МВС, "щойно Віктору Балозі буде направлена повістка, він повинен з’явитися до слідчого і дати правдиві свідчення, якщо ні - буде застосований силовий привід, як це було з іншими високопоставленими особами".

Міністр не став уточнювати, про які саме злочини йде мова, тільки зазначив, що керівник Секретаріату президента дізнається суть справи "прямо на допиті". "Закон існує для всіх, він (Балога) має поважати обов’язки і права слідчого України", - додав Луценко.

Як повідомлялося, раніше Юрій Луценко заявляв, що МВС має ряд запитань до Віктора Балоги у зв’язку з розслідуванням кримінальної справи про вбивство в Закарпатській області.

"Ми маємо намір викликати його на допит у справі про вбивство в Закарпатті, збираємося поставити йому і ряд інших запитань", - сказав міністр.

Читайте також:

Балогу допитають у справі про вбивство

ВР допитає Балогу, прес-секретаря Ющенка і керівництво СБУ

Луценко зібрався заводити справу на Хорошковського

МВС заперечує свою причетність до "погрому" на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: