Луценко хоче влаштувати десяток показових процесів

Юрій Луценко хоче влаштувати показові процеси над найбільш одіозними посадовими злочинцями.

В Україні необхідно провести 5-10 публічних процесів над найбільш одіозними посадовими злочинцями.

Про це заявив Юрій Луценко в ефірі одного з телеканалів.

"Я не бачу іншого шляху очищення країни, зміни країни на краще, крім як демонстративні, публічні, в прямому ефірі, процеси над 5-10 найбільш одіозними посадовими злочинцями", - сказав він.

"Це дасть людям надію на те, що країна змінюється на краще. Без цього не буде нічого", вважає Луценко.

За його словами, "щоб цей процес запустити, потрібен не тільки міліціонер, потрібен прокурор".

"Навіть якщо після цього прокурор опустить руки і скаже: "Ну а тепер займемося як завжди, відпочинемо". Тим не менш, цей приклад залишиться в генетичному коді будь-якого чиновника", - підкреслив в.о. глави МВС.

Крім того, Луценко вважає, що "ключ до всіх змін - це парламент, який має співпрацювати з радикально налаштованим на зміни президентом і змінювати законодавство".

Відповідаючи на питання, чи ставив він умови прем'єру Юлії Тимошенко щодо очищення її команди від людей, які мають проблеми з законом, перед тим як підтримати її на президентських виборах, Луценко відповів: "Ми обговорювали це питання десь рік тому".

"Зараз, під час виборчого процесу, ті люди, про яких ми говорили, показали себе з найгіршої сторони як члени команди", - заявив в.о. міністра.

"Я думаю, що це питання Юлія Володимирівна вирішить не тільки тому, що я так говорив, а тому, що життя її так змушує", - зазначив він.

"Я її питав перед виборами, перед тим, як активно підтримати її, хто буде кандидатом в генпрокурори. Я почув кілька прізвищ, які мені здалися переконливою відповіддю, щоб розраховувати на результативне розслідування справ", - сказав Луценко.

Читайте також:

Луценко: Ющенко гарантував Кучмі недоторканість

Луценко розповів про "банду", яка хоче його звільнити

Тимошенко: суд не забороняв Луценку бути заступником голови МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: