Луценко: хрін з ним, з цим парламентом

Голова МВС Юрій Луценко вважає перемогу Віктора Януковича на виборах президента "не катастрофою, але горем для України".

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко переконаний, що на президентських виборах може здобути перемогу або Юлія Тимошенко, або Віктор Янукович.

"При всій моїй пошані до решти учасників кампанії - Яценюка, Тігіпка, Гриценка та інших – вони виконуватимуть не головне завдання, вони не стануть президентами", - заявив Луценко.

Він пояснив, що підтримує Тимошенко, оскільки стратегія розвитку України, яку сповідує Янукович, є для нього неприйнятною.

"Я вважаю, що його перемога буде не катастрофою, але горем для України. Але це моя особиста думка як політика – як і в 2006 році, міліція поза політикою і виконуватиме тільки свій службовий обов'язок", - сказав глава МВС.

На думку Луценка, підтримка Юлії Тимошенко не зможе нашкодити його особистому проекту "Народна самооборона".

"Я не бачу жодного ідеального політика, але проте в комплексі підтримую того, хто зможе зупинити Януковича. Проект "Народна самооборона" при Тимошенко і при Януковичі – дві різні речі. У першому випадку це сила, що творить, в другому – організація спротиву. Мене, звичайно, більше цікавить не війна, а творчість. Ну, не буду я в парламенті, так хрін з ним, господи!", - констатував Луценко.

Читайте також:

Луценко підтримає Тимошенко на виборах президента

Луценко попередив Яценюка: кролики довго не живуть

Луценко звинуватив вище керівництво НБУ та Ющенка у злочинах

Луценко пропонує заборонити народу обирати президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: