Луценко: іноземні злодії в законі хочуть контролювати Україну

Кримінальні авторитети з-за кордону намагаються продемонструвати свою силу.

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко відкидає заяви одного з колишніх керівників МВС Михайла Корнієнка, зроблені у ЗМІ, що Україну очікує "повернення кривавих 90-х", зокрема, хвиля вбивств на замовлення.

Про це міністр заявив 5 жовтня на прес-конференції в Києві.

При цьому він визнав, що "МВС України відчуває спроби з боку іноземних злодіїв у законі встановити свій контроль в Україні". "Але МВС у змозі контролювати ситуацію, в змозі забезпечити покарання кожному, хто намагатиметься здійснити напади на українських громадян", - запевнив Луценко.

Міністр зазначив, що, на його думку, кримінальні авторитети з-за кордону намагаються продемонструвати свою силу, "але в цій ситуації розмови про продажність української міліції є підігруванням тому боку… будь-які слова про безпорадність міліції, повернення кривавих 90-х безпідставні… тому страхати людей поверненням 90-х не варто".

В контексті сказаного Луценко нагадав, що у Києві в 1997, 1998, 1999 роках з використанням вогнепальної зброї було вбито відповідно 44, 36 і 33 особи. У той же час, нерозкритими залишилися відповідно 24, 20 і 12 вбивств. У цьому ж році в столиці з застосування вогнепальної зброї було вбито 11 людей, 4 злочини поки що залишаються нерозкритими.

Читайте також:

Кілер, що розстріляв власника супермаркету "4room", виявився росіянином

Під Житомиром упіймали кілера, який розстріляв власника ТЦ "4room"

На Одещині скоєно замах на лідера місцевих регіоналів

У Києві розстріляли власника торгового центру, дружина - в заручниках

ВідеоЛуценко: іноземні злодії хочуть контролювати Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: