Луценко клянеться, що ніколи не обзивав Яценюка кроликом

Глава МВС розповів, що поважає усіх кандидатів у президенти, а агітувати буде за Тимошенко.

Голова МВС Юрій Луценко запевняє, що його висловлювання "кролики довго не живуть" жодним чином не стосувалося кандидата у президенти Арсенія Яценюка.

Крім того, Луценко повідомив, що буде підтримувати Юлію Тимошенко на виборах президента, бо для нього неприйнятна стратегія розвитку Віктора Януковича.

"Я дійсно переконаний, що сьогодні питання стоїть так: або Тимошенко, або Янукович", - сказав Луценко в інтерв'ю газеті "Коммерсант-Украина".

"При всій моїй повазі до інших учасників кампанії – того ж Яценюка, Тігіпка, Гриценка й інших – вони будуть виконувати не головну задачу, вони не стануть президентами", - вважає він.

За словами Луценка, "питання полягає у виборі стратегії розвитку України".

"Та (стратегія), яку сповідує пан Янукович, для мене неприйнятна. Я вважаю, що його перемога буде не катастрофою, але горем для України", - сказав міністр.

"Але це моя особиста думка як політика – як і в 2006 році, міліція поза політикою і буде виконувати тільки свій службовий обов’язок", - запевнив Луценко.

При цьому, відповідаючи на запитання про його заяви на адресу Арсенія Яценюка, Луценко заявив, що "ніколи не говорив про Яценюка негативно".

А на нагадування про фразу "кролики довго не живуть", міністр відповів: "Так це ви, журналісти, проводите асоціації. При цьому я не згадував пана Яценюка".

"Мало там хто і що має на увазі? Я був у Львові, люди задали запитання про сільське господарство, я їм і кажу, що така біда, люди: "Кролики розмножуються швидко, але довго не живуть". Чому при цьому всі канали подумали про Яценюка? Ну, напевно, знайшли щось схоже", - сказав Луценко.

Нагадаємо, під час свого візиту до Львова на Форум книговидавців глава МВС заявив журналістам, що "кролики довго не живуть". "Юлія Тимошенко подарувала Ялтинському зоопарку тигра, якого їй вручили на дитячому фестивалі Чорноморські ігри у Скадовську. Тепер мають гризоту, бо тигри, як відомо, за тиждень з'їдають не менше двох кроликів", - зазначив Луценко.

"Тому тим, хто переймається майбутнім Яценюка, нагадаю, що кролики розмножуються швидко, але довго не живуть", - додав він.

Раніше глава МВС, коментуючи можливість перемоги Арсенія Яценюка на президентських виборах заявляв, що "тільки в нашій країні кролик може вирішити, що він - цар звірів".

Крім того, на святкуванні Дня незалежності України Луценко закликав не голосувати на президентських виборах "ні за "кролів", ні за "козлів", ні за "бджіл".

Читайте також:

Луценко: хрін з ним, з цим парламентом

Луценко вирішив заробити на хасидах 650 тисяч гривень

Луценко: я п'ю і матюкаюся, як нормальний мужик

Луценко звинуватив вище керівництво НБУ та Ющенка у злочинах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: