Луценко критикує "Нашу Україну"

За словами лідера "Народної самооборони", НУ дискредитувала себе під час формування єдиного блоку демократичних сил.

3 червня на прес-конференції лідера «Народної самооборони» Юрія Луценка в Миколаєві колишній міністр МВС заявив про існуючі розбіжності з «Нашою Україною» у формуванні спільного блоку демократичних сил.

За словами Юрія Луценка, заява В'ячеслава Кириленка щодо практично створеного мегаблок за участю «Народної самооборони» є вельми перебільшеною. Переговори з самого початку були непростими, але вони були перервані два тижні тому і з того часу не поновлювалися. 

Юрій Луценко
Переговори про створення демократичного мегаблоку перервано Фото: www.president.gov.ua

Суперечності в об`єднувальному процесі виникають у питаннях створення єдиної політичної партії. Юрій Луценко пропонує назвати її Союзом Демократичних Сил. Він вважає, що «Наша Україна» дискредитувала свої ідеї діями багатьох її членів. 

Луценко  заявив, що НС готова брати участь в переговорах, але головними повинні бути не теми розподілу квот у виборчих списках а створення нової структури, що працювала би на захист прав робочого народу. 

Як повідомлялося, 3 червня в Миколаєві відбулася прес-конференція Юрія Луценка та інших лідерів "Народної самооборони". Поведенню конференції намагалися завадити місцеві активісти КПУ та ПСПУ.

Крім того, лідерам НС Луценку, Катеринчуку та Стретовичу було відмовлено у проведенні прес-конференції в приміщенні миколаївського Театру російської драми. Крім того, одна з місцевих телекомпаній відмовила Миколі Катеринчуку в заздалегідь домовленому ефірі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: