Луценко критикує виборчий список ПР

Перший номер блоку "НУ-НС" виступив з жорсткою критикою приблизного списку першої "десятки" Партії регіонів, який був оприлюднений напередодні.

Юрій Луценко
Луценко очікує на скасування депутатської недоторканності та лякає ним своїх опонентів.
Один з лідерів виборчого блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Юрій Луценко виступив з критикою можливого виборчого списку Партії регіонів, зокрема, можливості включення до нього представників інших політичних сил.

Про це повідомляє інтернет-сайт блоку "НУ - НС".

“Натхненні успіхом у боротьбі з законом, керівники Партії регіонів на цих виборах розширюють свій “притулок для недоторканних” до цілого бомбосховища, в якому планується облаштувати кілька “vip-номерів” для Медведчука, Різака, Щербаня, Шуфрича, сімейства Засух та інших одіозних осіб, на яких вже давно очікують слідчі”, - заявив Луценко.

Протистояти кадровій політиці ПР політик обіцяє шляхом скасування депутатської недоторканності в Україні. “Від імені Блоку “Наша Україна - Народна самооборона” хотів би відразу попередити цих “vip-клієнтів”, що їм не допоможуть навіть бомбосховища. На порядку денному наступної Верховної ради, відразу після створення у ній демократичної більшості, ключові питання - скасування депутатської недоторканності народних депутатів та зміна керівництва правоохоронних органів. Закон буде один для всіх”, - наголосив Луценко.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що до першої "десятки" виборчого списку ПР мають увійти Віктор Янукович, Микола Азаров, Андрій Клюєв, Тарас Чорновіл, Віктор Тихонов, Ринат Ахметов і В'ячеслав Богуслаєв.

Також прозвучала інформація про те, що до списку ПР увійдуть Віктор Медведчук, Анатолій Кінах, Інна Богословська.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: