Луценко: Лозінського в Ізраїлі немає

За інформацією правоохоронних органів Ізраїлю, екс-БЮТівець не перетинав кордону їхньої держави. Луценко пообіцяв покарати тих, хто злив інформацію про місце перебування Лозінського ЗМІ.

Юрій Луценко
УНІАН
Юрій Луценко обіцяє покарати тих, хто "злив" інформацію про можливе перебування Лозінського пресі
Колишній народний депутат Віктор Лозінський не перетинав ізраїльського кордону.

Про це на прес-конференції у Вінниці заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Ми маємо інформацію від колег з Ізраїлю про те, що пан Лозінський не перетинав ізраїльського кордону. Іншої інформації на наш запит поки що не надійшло", - сказав міністр.

При цьому він зазначив, що оперативну інформація про можливе перебування Лозінського в Ізраїлі отримали працівники головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, після чого передали її до Департаменту карного розшуку, який у свою чергу поінформував про це українське бюро Інтерполу. Бюро того ж дня зробило відповідний запит до Ізраїлю.

За словами Луценка, ізраїльське законодавство для розшуку людини, яка не є громадянином цієї країни, вимагає, щоб тамтешні правоохоронці мали на руках всі необхідні матеріали, які у даному випадку їм вже надіслані, в тому числі з боку Генеральної прокуратури України.

"Наразі ми чекаємо офіційної відповіді, попередні, в тому числі усні доповіді з нашими колегами з Ізраїлю, свідчать про те, що пана Лозінського за вказаною адресою не було і немає", - зазначив Луценко. При цьому він зауважив, що це не перше місце його можливого перебування за отриманою оперативною інформацією перевірялося.

"Ми вже відвідали, наскільки мені на даний час відомо, вже щонайменше три місця, на які вказували наші агенти", - сказав голова МВС.

Він зауважив, що розшук Лозінського - це кропітка і не швидкоплинна справа. При цьому зазначив, що бажати швидко затримати будь-яку особу, яка розшукується, чи за дорученням президента, чи депутата, чи міністра МВС "це просто дитячість".

"Я впевнений, що ця робота дасть результат. Як і в усьому світі він не може бути миттєвим, особливо якщо це стосується людини, яка прекрасно уявляє глибину своєї провини та розміри тієї машини, яка кинута на його розшук… Єдине, щоб я хотів, щоб його розшуки не перетворювалися на шоу – хто перший його виявить", - зауважив міністр.

Він також повідомив, що за фактом публікації в окремому ЗМІ інформації про ймовірне місце знаходження Лозінського проводиться службове розслідування.

"Винні у витоку інформації будуть дуже жорстко покарані. Ніде у світі, як ви розумієте, не може такого бути, щоб злочинця через газету повідомляли, де він може бути… Людина, яка здає таку інформацію є зрадником служби", - казав Луценко.

Лозінського розшукують за підозрою у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника. У липні екс-БЮТівця позбавили депутатських повноважень і оголосили у розшук, але він зник.

Раніше з'явилися непідтверджені дані про те, що Лозінський переховується в Ізраїлі. ЗМІ повідомляли, що колишній народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський, обвинувачений у вбивстві і розшукуваний міліцією та Інтерполом, ймовірно, ховається в Ізраїлі. Називалася навіть точна адреса - місто Нетанія, проспект Беньяміна, 15.

Генпрокуратура також розробляє версію про те, що Лозінський перебуває в Україні, і йому допомагають друзі-народні депутати. У прокуратурі припускають, що вони запускають "дези" про перебування Лозінського в Нетанії, Хайфі, щоб збити з пантелику розшук.

Читайте також:

Ворожки: Лозінський втік до Німеччини

ГПУ припускає, що Лозінський в Україні: його ховають друзі-депутати

Україна гальмує слідство у справі Лозінського

СБУ шукає Лозінського в Україні за допомогою мобілки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: