Луценко має матеріали, щоб завести справу проти Черновецького

Міністр стверджує, що зібраних доказів достатньо для заведення кримінальної справи проти мера Києва.

Міністерство внутрішніх справ передало до Державної податкової адміністрації матеріали для можливого притягнення до відповідальності за ухилення від сплати податків мера Києва Леоніда Черновецького та його родини після продажу в минулому році акцій "Правекс-банку".

Про це заявив в четвер на прес-конференції в Полтаві міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Він зазначив, що згідно з чинним законодавством, такі податки сплачуються в першому кварталі наступного року після продажу, тобто "термін "обмірковування" своїх вчинків у пана Черновецького та членів його сім'ї завершився 31 березня".

"На цей момент матеріали для ймовірного порушення кримінальної справи з міліції передані до Державної податкової адміністрації, і саме в її компетенції розгляд цієї справи", - сказав Луценко.

При цьому він нагадав, що наприкінці минулого року співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, вивчаючи запит одного з депутатів щодо продажу "Правекс-банку", встановили, що до бюджету не було сплачено майже 480 млн грн податків.

Як відомо, Intesa Sanpaolo у лютому 2008 року повідомила про підписання угоди з власниками "Правекс-банку" про купівлю 100% його акцій майже за 504 млн євро і в лютому поточного року Антимонопольний комітет України дозволив цю угоду.

Найбільшими акціонерами банку на 1 січня 2008 року були ТОВ СП "Правекс-Брок" (10,68%), Леонід Черновецький (7%), Христина Черновецька (7%), Степан Черновецький (61,43%).

Нагадаємо, 26 березня Леонід Черновецький заявив, що помирився з Юрієм Луценком, поговорив з ним про Бога і розцілувався.

Читайте також:

Луценко чотири рази на тиждень платить штрафи

Черновецький розповів, як цілувався з Луценком

Черновецький: я домовився з Луценком щодо Аделаджі

Луценко стверджує, що має на Аделаджу відеокомпромат

Податкова вимагає від Черновецького декларацію про доходи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: