Луценко: милим і добрим ДАІшникам хабарі нав'язують порушники

Луценко похвалився тим, що добився покращення ситуації на українських дорогах і взяв на роботу чесних людей.

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив про те, що найскладніша ситуація з хабарництвом в міліції не в ДАІ, а в підрозділах по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків.

Про це він повідомив під час прес-конференції в Львові.

"Я просто повинен взяти на цю роботу моральну людину, що розуміє, що наркотик вбиває всіх рано чи пізно, включаючи його сім'ю. Немає такої зарплати, яка може його зупинити, тому що хабарі, які пропонують, це десятки і сотні тисяч доларів. Яка зарплата може це компенсувати? Так, повинна бути зарплата для гідного існування, а далі - це питання моралі і честі офіцерської" - заявив Луценко.

"Немає такої зарплати, яка може захистити аморальну людину від бажання брати хабарі. У нас найважча ситуація з цим зовсім не в ДАІ, як комусь це може показатися. ДАІшники - милі і добрі люди, їм ці гроші сунуть, засовують. Все ж таки їздять по дорозі із швидкістю 120 км. на годину, а коли міліціонер їх зупиняє, то дають, скільки там, 100 гривень і їдуть далі, не знижуючи швидкості", - сказав голова МВС.
Він також повідомив, що в поточному році за порушення закону були звільнені і арештовані 670 співробітників міліції.

Крім того, міністр заявив, що найбільшим успіхом року в роботі міліції вважає зменшення числа ДТП і смертності на дорогах.

"Успіхом року вважаю наведення ладу на дорогах. Це одна з двох реформ, що вдалися, в державі разом з незалежним тестуванням. Є суха цифра - 2237 врятованих життів в порівнянні з минулим роком і на 19 тисяч менше травмованих в ДТП. Я думаю, це добрий результат" - підкреслив міністр.

Читайте також:

Ющенко не прийшов привітати Луценка з Днем міліції

З Нового року власників травматичної зброї зобов'яжуть патрулювати вулиці

Луценко поставить по всій Україні пам'ятники самогонним апаратам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: