Луценко може блокуватися з НУ?

Блок Юрія Луценка висуває умови свого блокування з "Нашою Україною". При цьому НС претендує на лідерство серед демократичних сил.

Один з лідерів "Народної самооборони" Тарас Стецьків наполягає на формуванні блока з "Нашою Україною". Блок має очолити Юрій Луценко.

"Блок повинен називатися "Народна самооборона-Наша Україна", і першим номером повинен бути Юрій Луценко", - заявив Стецьків у інтерв'ю "Газеті 24".

Лідери "Самооборони" запевняють, що пройдуть трьохвідсотковий бар'єр. Скептики сумніваються, вказуючи на явні аналогії з віртуальними проектами. які раніше зазнали невдач, - "Командою озимого покоління" та "Віче".

Радник президента Стецьків запевняє, що така схожість лише здається, а не є реальною.

Якщо блокування не відбудеться, "Народна самооборона" піде на вибори самостійно. Для політсили Луценка, заявив Стецьків, дуже важливо. щоб "Самооборона" була присутня в назві, списку та програмі виборчого блоку.

Народна самооборона
Народна самооборона вірить у підтримку своїх прихильників Фото: www.samooborona.in.ua

"Тоді такий блок набере, за нашими розрахунками, 17-20%, ь- запевняє він. - разом із результатом БЮТ це може бути перемогою". 

Якщо "Самооборона" піде сама, то це - проект на подальшу перспективу. Тоді, скоріше за все, "помаранчеві" будуть в опозиції. 

Припущення, що «НС» у разі самостійної присутності у виборчій кампанії відбиратиме голоси у партії Президента і БЮТ, Стецькив заперечує. 

«А як це можна забрати? Люди вірять або одним, або іншим. У нас вільні люди. Як можна прийти і забрати чийсь електорат. Нам просто люди більше вірять. Всі відсотки нашої популярності не забрані у когось, а напрацьовані повсякденною працею. Ніхто не заважав «НУ» і БЮТ пропагувати свої ідеї, і їх рейтинги не впали б…», - сказав Стецьків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: