Луценко: на Ющенка працює "Балогіня", яка розвалює владу

На думку міністра, глава Секретаріату президента Віра Ульянченко намагається розвалити уряд, щоб провести у парламент людей Віктора Ющенка.

Глава Секретаріату президента Віра Ульянченко, змінивши на цій посаді Віктора Балогу, розробила і здійснює свій план уведення в Верховну раду людей з оточення президента Віктора Ющенка. Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в середу, 24 червня, в Кабінеті міністрів.

"Зрозуміло, що на Банковій замість Балоги з'явилася Балогіня, яка зробила новий план з проходження до парламенту оточення нинішнього президента. Саме ця егоїстична мета диктує їм розвал уряду, шляхом відкликання міністрів", - сказав Луценко.

Він також прокоментував той факт, що на суботу заплановано з'їзд "Нашої України", на якому серед іншого йтиметься про членство депутатів "Нашої України - Народної самооборони" в коаліції і можливість виходу міністрів від "Нашої України" зі складу уряду.

"Я особисто не очікую ніяких змін у своїй ситуації. Я виконую обов'язки міністра внутрішніх справ і не збираюся змінювати свою політику через спроби інших сил розвалити діяльність уряду в кризовий період", - сказав Луценко.

Він зазначив, що у разі відсутності двох третин міністрів у складі уряду з'являються підстави для розпуску парламенту і дострокових виборів.

На думку Луценка, це пов'язано з тим, що на Банковій дехто з аналітиків зрадів незначному зростанню рейтингу глави держави для проходження в парламент невеликого числа депутатів "за депутатською недоторканністю".

Читайте також:

Луценко: Тимошенко змушена працювати з імпотентами і бандитами

Луценко: "кролик" Яценюк вважає себе царем звірів. Прикольно

Луценко надіється, що його не спіткає доля Вінського

Луценко стверджує, що це він зірвав коаліцію ПР і БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: