Луценко: нардеп Ельбрус Тедеєв у 90-ті був членом банди

За даними міліції, "регіонал" Ельбрус Тедеєв був членом злочинного угрупування і тепер його використовують авторитети з Росії.

Народний депутат від Партії регіонів Ельбрус Тедєєв протягом 1990-х років і на початку 2000-х був членом організованого злочинного угрупування. З такою заявою виступив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, посилаючись на дані оперативно-довідкової бази МВС.

За словами Луценка, в контексті останніх "кавказьких розборок" у Києві міліція дійшла висновку, що кримінальні авторитети Росії та Кавказу, не маючи можливості постійно перебувати в Україні через активні дії УБОЗу, все одно намагаються тиснути і впливати на оперативну обстановку в Україні, зокрема в столиці.

Для цього, повідомив міністр, вони використовую "зв'язки з членами колишнього злочинного угрупування, зокрема з народним депутатом України Тедєєвим Ельбрусом, який впродовж 90-х, - почала 2000 років вважався, за даними оперативно-довідкової бази МВС України, членом організованого злочинного угрупування".

Двоюрідного брата Тедеєва на ім'я Роберт (громадянина Росії) українська міліція затримала ввечері 22 вересня за участь у стрілянині в Голосіївському парку Києва. Тоді трьох людей було поранено, один чоловік помер у лікарні. Перестрілка сталася між двома групами кавказців.

ЗМІ поширили інформацію, що участь у стрілянині брав участь брат депутата Ельбруса Тадеєва, але той заявив, що в нього немає родича з ім'ям Роберт.

За словами Луценка, затриманий представився під прізвищем Іванов, а пізніше назвав себе двоюрідним братом депутата. Він також зізнався, що використовував автомобіль Ельбруса Merсedes S500, щоб виїхати з місця інциденту.

Читайте також:

Брата регіонала Тедеєва затримали за підозрою у вбивстві

Регіонал Тедеєв відмовився від "брата Роберта", який вбив людину

"Мерседес", з якого розстріляли у Києві кавказців, належить "регіоналу"

У Києві невідомі на "Мерседесі" ВР розстріляли 3 кавказців

ВідеоЛуценко: нардеп Тедеєв був членом банди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: