Луценко не боїться погроз регіоналів, бо "має багато друзів в Україні"

Екс-міністр заявив, що не збирається працювати в парламенті, а спілкуватиметься з людьми і відновлюватиме потенціал "Народної самооборони".

Лідер громадського руху "Народна самооборона", екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко завірив, що не боїться погроз регіоналів притягнути його до відповідальності.

"Я відчуваю себе спокійно, тому що знаю, що ніколи не скоював злочинів. Покритикувати мене є за що, посварити - знайдуть за що, але мені здається, що я можу спати достатньо спокійно, тому що закони ніколи не порушував", - сказав Луценко.

Він відзначив, що не боїться і політичних переслідувань. "Якщо ж будуть спроби політичних переслідувань, то у мене достатньо і власних професійних знань, і друзів в Україні, щоб захистити свої честь і гідність, як я це не раз доводив під час численних звинувачень Партії регіонів, жодне з яких не витримало навіть першого суду", - підкреслив Луценко.

Лідер Самооборони додав, що йому більше подобається робота поза парламентом і поза владою.

"Я буду серед людей. Я займатимуся тим, що відновлюватиму потенціал "Народної самооборони" і спілкуватимуся з людьми у всіх куточках України. Мене це більше цікавить, ніж сидіння в парламенті, де сьогодні власне позиція окремо взятого політика практично зведена нанівець", - додав екс-глава МВС.

Як повідомлялося, раніше Луценко заявив, що група "Народна самооборона" найближчим часом перейде в опозицію.

Читайте також:

Янукович звернувся до силовиків: країна знаходиться в хаосі

Луценко: ПР реалізувала перший параграф "донецького уставу" - "лоха гріх не кинути"

Луценко: " Народна самооборона" перейде в опозицію 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: