Луценко не підтвердив участі нардепів у зґвалтуваннях в "Артеку"

МВС спростовує інформацію про причетність депутатів до інциденту. Один підозрюваний заарештований, ще трьох - перевіряють.

Міністерство внутрішніх справ не має доказів причетності депутатів Верховної ради до ґвалтування дітей у  міжнародному дитячому центрі "Артек" (Крим). Разом із тим, на час розслідування справи МВС попросило усунути від посад трьох працівників "Артеку".

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. "Немає заяв і доказів щодо можливої причетності інших осіб, у тому числі народних депутатів, до розбещення неповнолітніх", - сказав він та пообіцяв, що МВС перевірить цю ситуацію.

Луценко також відзначив, що справу про зґвалтування в "Артеку" намагаються використати в політичній площині.

За його словами, починаючи з квітня, коли була відкрита справа, жодної заяви від матері потерпілих, де фігурували б прізвища депутатів, до правоохоронних органів не надходило.

"Ніхто не заважав цього зробити або оскаржити протиправні дії правоохоронців щодо гальмування справи", - заявив міністр.

"На жаль, я вважаю, що цих нещасних дітей аморально використовують в політичних розкладах", - зазначив міністр.

Він також повідомив, що справа про зґвалтування в "Артеку" розслідується з квітня. Міліція має у своєму розпорядженні заяву матері неповнолітніх дітей про те, що їхній батько здійснював дії з їх розбещення.

Зі слів міністра, ці діти є прийомними. "Після того, як пара розлучилася, мати забрала дітей до себе, але батько час від часу бачив їх. Слідство встановило, що діти вивозилися батьком у Крим... і разом з ним виїжджали на квартиру за межі Артека, де відбувалося розбещення, як вказують діти", - сказав Луценко.

Він зазначив, що батько дітей вже заарештований, йому висунено обвинувачення за ст.153 Кримінального кодексу (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом), але своєї провини він не визнає.

Крім цього, міністр зазначив, що під час допитів потерпілих дітей міліція одержала дані про можливу причетність посадових осіб табору "Артек". Діти впізнали їх по фототаблицях.

Названі Луценком три особи, за його словами, можуть стати підозрюваними.

Про випадки ґвалтування неповнолітніх в "Артеку" напередодні повідомив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко. Він натякнув, що до зґвалтування можуть бути причетні народні депутати або судді.

У свою чергу, нардеп Григорій Омельченко, який робив звернення у зв'язку з цим злочином, заявив, що до зґвалтування причетні троє народних депутатів і священик.

Читайте також:

Луценко заявив, що дітей з "Артеку" ґвалтував журналіст

МВС: регіонал навмисно попередив фігурантів справи про зґвалтування в "Артеку"

Бютівець Уколов спростував звинувачення у розбещенні дітей в "Артеку"

Затримано підозрюваного у зґвалтуванні дітей в "Артеці"

ВідеоНардепи не ґвалтували дітей у "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: