Луценко не вірить у своє звільнення

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не готується до відставки і не переймається тим, чи вистачить голосів Партії регіонів.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що не готує ніяких "запасних аеродромів" на випадок свого звільнення завтра в парламенті. Про це він сказав журналістам у Кабміні.

"Партія регіонів вперше проводить вибори без кишенькового міністра внутрішніх справ, звичайно, це їх дуже турбує, оскільки ніяких фальсифікацій у першій турі їм організувати не вдалося. І в принципі я їх розумію - вони хочуть зняти міністра внутрішніх справ, який стоїть на варті закону. Проте чи вистачить їм (голосів - ред.) - то їх проблеми, а не мої", - сказав Луценко.

На запитання, якщо все-таки його завтра Рада звільнить, Луценко відповів: "Той, хто готується до поразки, вже програв. Я ніколи не готував запасних аеродромів".
Нагадаємо, в четвер відбудеться позачергове засідання Верховної Ради.

Одне з питань порядку денного - відставка міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, яку ініціює Партія регіонів.
Позачергова сесія Верховної ради України шостого скликання відбудеться у четвер, 28 січня 2010 року.

В парламенті зареєстрована ініціатива 164 народних депутатів України, яка співвідноситься з вимогами частини другої статті 83 Конституції України, щодо скликання позачергової сесії Верховної ради України.

У зв'язку з цим голова Верховної ради України Володимир Литвин повідомляє, що позачергова сесія Верховної ради України шостого скликання відбудеться у четвер, 28 січня 2010 року, о 10:00.

Відповідно до розпорядження голови ВР про скликання позачергової сесії 28 січня, до розгляду за пропозиціями 164 народних депутатів буде прийнята відставка Луценка.

Читайте також:

У Раді зареєстровано постанову про відставку Луценка

Регіонали вже готові до відставки Тимошенко та Луценка

Партія регіонів відкликає депутатів з канікул для звільнення Луценка

ВідеоЛуценко не вірить у своє звільнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: