Луценко не вірить в "тернопільське диво", тому перевірить результати виборів

Хіба Янукович або Ганна Герман можуть повірити, що в чотирьох районах Тернопільської області Партія регіонів набрала перше місце.

Міністерство внутрішніх справ перевірить, чи не було фальсифікацій на виборах в Тернопільську обласну раду. Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, повідомляє прес-служба Народної самооборони.

На його думку, дуже неправдоподібно на цих виборах виглядає високий відсоток голосів за Партію регіонів, яка у західних областях України традиційно непопулярна.

"Скажіть мені, хто в здоровому глузді повірить, що в чотирьох районах Тернопільської області Партія регіонів набрала перше місце? В це може повірити хіба що Янукович, ну, можливо, ще Ганна Герман!", - сказав міністр.

"Я вам даю гарантію, що ми звіримо списки виборців, які отримали бюлетені, і їх підписи з підписами у паспортних столах. Ми побачимо відповідь на це "тернопільське диво" Партії регіонів, ЄЦ і іже з ними", - наголосив Луценко.

Він зазначив, що не можна закривати очі на подібні порушення, тому що вони можуть призвести до більш серйозних наслідків. "Тернопільські вибори — це дзеркало українського політичного театру абсурду, який останнім часом ми спостерігаємо", - сказав міністр.

"Тернопільські вибори свідчать про те, що в ході виборів президента ми можемо отримати не одного президента. Один — буде оголошений в судах, другий — по рішенню ЦВК, а третій — заявить, що вибори не відбулися", - додав Луценко.

Нагадаємо, позачергові вибори до Тернопільської облради відбулися 15 березня. У новообраній облраді ВО “Свобода ” здобула 50 мандатів, партія “ Єдиний центр” – 20, Партія регіонів – 14, БЮТ – 12, Блок УНП – 11, партія НУ-НС – 8, Блок Литвина – 5.
 

Читайте також:

В Тернополі опублікували результати виборів

Суд проігнорував позов БЮТ щодо тернопільських виборів

Москаль: призначення Попова - плата Балоги за тернопільські вибори

Литвин: вибори у Тернополі сфальсифіковані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: