Луценко не збирається відмовлятися від "Візира"

Завдяки приладу "Візир" МВС виграло тисячі справ у судах. Тому буде використовувати несертифікований прилад і надалі.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко задоволений діяльністю ДАІ і не збирається відмовлятися від використання технічного приладу "Візир" для фіксації перевищення швидкості на дорогах.

"Ми виграли тисячі судів… Ми і далі будемо його використовувати в якості надійного технічного засобу. "Візир" буде працювати проти всіх: скільки порушив – стільки й плати", - заявив Луценко, відкинувши звинувачення в тому, що прилад неякісний.

"Я задоволений діяльністю ДАІ, попри масові скарги і нарікання. Маю на це підстави… Порядок на дорогах відчутно покращився", – сказав міністр, нагадавши в черговий раз, що в цьому році завдяки запровадженню нових штрафів на 40% скоротилася смертність і аварійність на дорогах країни.

Водночас водії дуже нарікають на "Візир". Часто вони заявляють про випадки, коли прилад фіксував неіснуюче порушення. 10 червня київський суд заборонив штрафувати водії на основі показань "Візира". Судді спиралися на те, що апарат не пройшов державної експертизи та не має сертифікату відповідності.

Міліцейська база, в якій зберігаються фотографії, незахищені. Крім того, "Візир" працює не в автоматичному режимі, а сам інспектор обирає машину потенційного порушника, фотографує її та сам може рухатися в цей момент.

Читайте також:

Суд заборонив штрафувати водіїв за допомогою "Візира"

"Візир" робить з ДАІшників імпотентів

Даішникам заборонили ховатися в кущах

Відтепер на скутер і мопед потрібно отримувати права

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: