Луценко не зважає на план розкриття злочинів

Глава МВС стверджує, що виконання плану розкриття злочинів не є для міліції самоціллю.

Про це Юрій Луценко сказав у інтерв'ю "ТСН-тижню", відповідаючи на коментар глядача 1+1 про те, що прагнення виконати цей план змушує правоохоронців порушувати закон.

Коментар глядача звучав наступним чином: "Доки у міліції буде план по розкриттю злочинів, доки за його невиконання співробітників будуть позбавляти премій, доти в Україні будуть і вибиті зізнання, і сфабриковані справи, і покалічені долі".

На це Луценко відповів, що з часу його призначення міністром, практика безумовного виконання чи перевиконання цього плану була скасована.

"Абсолютно правильна теза", - погодився міністр. – "Але з першого дня призначення мене на посаду жоден працівник не був звільнений, позбавлений премії або навпаки – нагороджений – за процент розкриття. Єдина цифра, яку я контролюю абсолютно чітко, – це прийом заяв громадян повний. Ніхто не має права відмовити у прийомі громадян і порушенні кримінальної справи. (…) Всі інші проценти є виключно індикативними, але нікого за це не знімають, не відзначають, не позбавляють премії. Я давним-давно знаю цю тезу, і цей мій головний принцип. Тому, звинувачувати мене в тому, що я підтримую, не варто".

Нагадаємо, ТСН проводить розслідування резонансних зловживань у правоохоронних органах України. Автору проекту Жану Новосельцеву погрожують. Служба безпеки України надала йому охорону з числа співробітників спецпідрозділу "Альфа".

Повну версію інтерв'ю Юрія Луценка "ТСН-тижню" дивіться тут.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: