Луценко обіцяє покарати винних у бездіяльності щодо затримання Пукача

При цьому Луценко нагадав, що за результатами службової перевірки були звільнені особи, які відповідають за територію, де перебував Пукач.

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко обіцяє, що в разі підтвердження інформації про те, що Олексій Пукач до свого затримання перебував у тих чи інших регіонах України і не був затриманий, відповідальні особи у регіональних підрозділах міліції будуть покарані.

Про це він заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам у Вінниці.

"Зараз я чую від засобів масової інформації, від неформального спілкування з колегами, з Генеральною прокуратурою, що Пукач тривалий час переховувався на території інших областей… Нехай постійно, епізодично, але як тільки ми отримаємо більш точну інформацію з якого часу по який і де він проживав, такі самі службові перевірки (які проходили після затримання Пукача в Житомирській області ) пройдуть по інших областях. І безумовно, винні будуть притягнуті до адміністративної відповідальності – ті посадові особи, які не виконали свої прямі обов’язки", - сказав Юрій Луценко.

При цьому він нагадав, що за результатами службової перевірки на Житомирщині було звільнено з займаних посад дільничного, у відання якого було, в тому числі село Молочки Чуднівського району Житомирської області.

Також було звільнено з посади "його прямого керівника – начальника служби дільничних інспекторів міліції". Водночас, звільнений з посади начальник райвідділу міліції, начальник карного розшуку РВ попереджений про неповну службову відповідність.

Водночас, відповідаючи на одне з запитань, яке стосувалося затримання Пукача, Луценко сказав: "мені здається за всі роки переховувань він "згорів" усвідомлюючи, що він накоїв… І саме тому він відмовився від адвокатів, саме тому, на скільки я знаю, він повністю співпрацює зі слідством. Питання лише у тому, щоб він співпрацював об’єктивно і чесно, щоб знайшли і покарали замовників".

Як повідомлялося, вбивство Ґонґадзе було скоєне восени 2000 року. 15 березня 2008 року Апеляційний суд Києва визнав винними у вбивстві Ґонґадзе трьох колишніх працівників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України - Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі строком від 12 до 13 років. Ще один обвинувачений – Пукач – перебував у розшуку з 2005 року.

21 липня 2009 року в селі Молочки Чуднівського району Житомирської області Пукача було затримано.

Читайте також:

Генпрокуратура пообіцяла, що Пукач буде живий

Пукач назвав усіх замовників вбивства Ґонґадзе

Друг Ґонґадзе: Георгія вбили "під плівки" Мельниченка

Мельниченко: Литвин наказав Пукачу "мочити" Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: