Луценко обіцяє саджати на 2 роки за подвійне голосування одного виборця

Луценко просить громадян утриматися від "спокуси" голосувати більше 1 разу. Інакше - в'язниця.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко попереджає громадян про кримінальну відповідальність за голосування більше 1 разу на виборах президента.

За його словами, Партія регіонів готується реалізувати на виборах схему фальсифікацій, за якої громадяни будуть голосувати на декількох виборчих дільницях.

"На цих виборах реєстр виборців є комп'ютеризованим, і ми побачимо будь-яку людину, що голосує більше 1 разу буквально через півгодини після голосування", - сказав Луценко.

Він підкреслив, що, відповідно до Кримінального кодексу, голосування більше 1 разу передбачає кримінальну відповідальність.

"Громадянам, що можуть спокуситися на таку фальсифікацію виборчого процесу, однозначно світить 2 роки позбавлення волі. Просив би громадян утриматися від таких спокус", - сказав Луценко.

Крім цього, за його словами, Міністерство внутрішніх справ має інформацію про включення в списки виборців значної кількості "мертвих душ".

"ЦВК, за даними Міністерства внутрішніх справ, на 700 тисяч осіб змінив списки виборців. Зокрема, близько 500 тисяч "мертвих душ" було виявлено в ліквідованих військових частинах, знятих з житлового фонду будинках, у неіснуючих населених пунктах", - сказав міністр.

Він закликав громадян не брати участь у механізмах, завдяки яким деякі політичні сили намагаються фальсифікувати результати виборів президента.

Читайте також:

Тимошенко: 8 членів ЦВК "знаходяться на хабарах" від Януковича

СБУ відкрила телефон довіри на час виборів

Українці не вірять в демократію і продають свої голоси на виборах в Інтернеті
 

ВідеоЛуценко обіцяє саджати за подвійне голосування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: