Луценко образився на Ющенка і повністю розірвав з ним стосунки

Глава МВС зізнався, що давно вже зняв зі стіни в своєму кабінеті портрет президента.

Після звинувачень на адресу міністра внутрішніх справ з боку президента на сьогоднішньому засіданні силових структур Юрій Луценко заявив про розрив будь-яких стосунків з Віктором Ющенком.

"Я думаю, що це крапка на стосунках. Я розумію, що потрібно терпіти ще кілька складних місяців. І очевидно, глава держави повинен був якось координувати роботу, не дивлячись на такі стосунки з діючим міністром внутрішніх справ, як і з іншими нелюбимими йому міністрами", - сказала Луценко.

Коментуючи вислови Ющенка про те, що Луценко слід подати у відставку, міністр відповів: "Якщо він вважає, що мені потрібно подати у відставку, я дам відповідь Віктору Андрійовичеві Ющенку - не я захищав свого тестя, якого зловили на гарячому при отриманні хабара в 20 тисяч баксів. Це робив Ющенко", - сказав Луценко.

Також міністр підкреслив, що, незважаючи на конфлікт, він і далі виконуватиме свою роботу. "Я робитиму свою роботу. Скільки мені відведено, так я і працюватиму. Але ходити в Секретаріат президента я не збираюся", - сказав він. При цьому він додав, що рік тому "в часи Балоги" зняв зі стіни в своєму кабінеті портрет президента.

Зазначимо, 9 грудня на нараді з питань протидії корупції Ющенко жорстко розкритикував керівників правоохоронних органів. "Я хотів би сказати, що ви бездарні міністри і керівники відомств. Своєю роботою, своєю некомпетентністю ви принижуєте цю націю", - підкреслив Ющенко. Після цього міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на знак протесту пішов з наради.

Реагуючи на те, що Луценко залишив нараду, президент сказав: "Хочу пояснити, чому міністр пішов. Бо на його місці я б не приходив, на його місці я б давно подав у відставку".

Читайте також:

Луценко демонстративно пішов з наради від Ющенка, бо його назвали бездарним

Луценко: якщо кидають яйця в політика - нічого страшного

Луценко поскаржився, що Ющенко завадив йому шукати Лозінського

Ющенко погрожує розповісти усьому світу, що Тимошенко – "жулик"

ВідеоЛуценко образився на Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: