Луценко очолить список мегаблоку

Юрій Луценко очолить список виборчого блоку "Наша Україна-Народна самооборона", другим номером у списку буде В'ячеслав Кириленко.

Колишній депутат Верховної Ради 5-го скликання, член фракції Блоку "Наша Україна" Олександр Третьяков заявляє про те, що лідер громадянського руху "Народна самооборона" Юрій Луценко очолить список виборчого блоку "Наша Україна-Народна самооборона" на позачергові вибори Верховної Ради 30 вересня.


Луценко очолить список мегаблоку
Архів
Про це сказано в заяві Третьякова, розміщеній на сайті партії "Народний Союз "Наша Україна". На думку Третьякова, другим номером у списку буде лідер НСНУ В'ячеслав Кириленко, третім - міністр оборони Анатолій Гриценко, четвертим - міністр закордонних справ Арсеній Яценюк, п'ятим - депутат Верховної Ради 5-го скликання від фракції Блоку "Наша Україна" Микола Катеринчук.


Третьяков також виступив за приєднання до блоку "Наша Україна-Народна самооборона" партій-учасниць блоку "Рух-Українська правиця". "Правиця" - наші політичні побратими", - сказав Третьяков.Луценко очолить список мегаблоку
(Фото: kyrylenko.com.ua)
Як повідомлялось, 28 червня партія "Народний Союз Наша Україна" і громадська організація "Народна самооборона" домовилися створити блок "Наша Україна-Народна самооборона" на вибори до Ради.


У той же день лідери НСНУ й "Народної самооборони" заявили, що списки кандидатів у депутати від блоку вже визначено, однак відмовилися їх назвати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: