Луценко підтримає Тимошенко на виборах президента

На переконання голови МВС, Тимошенко не ідеальна, але тільки вона може зупинити Януковича.

Міністр внутрішніх справ, лідер руху "Народна самооборона" Юрій Луценко підтримає Юлію Тимошенко на виборах президента.

"Я не бачу кандидата, який є моїм ідеалом на посаді президента, але, як політик, я буду підтримувати того, хто зупинить Януковича", - заявив він.

"На сьогодні так виходить, що єдиний, хто може це зробити - це Юлія Володимирівна Тимошенко", - переконаний Луценко. В той же час, він вважає, що новому президенту необхідно буде думати не про розбрат, а про об’єднання країни.

На думку Луценка, саме "Тимошенко постійно демонструє це вміння": "Не секрет, що вона щоденно робить висновки з помилок кадрового складу уряду. Для мене це ознака відповідальної людини, яка чує людей. Бути президентом без цього є просто неможливим", - відзначив міністр.

"Ми вже маємо прекрасну людину, але поганого президента, який був прекрасним фахівцем, але нічого не чує з того, що кажуть люди і навіть забув, що їм обіцяв", - додав він.

Не кращим за Ющенка кандидатом у президенти Луценко назвав лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка:"У мене є декілька простих запитань до тих, хто б хотів за нього голосувати: як зможе працювати президент, в якого немає жодного депутата в парламенті? Це навіть теоретично неможливо!".

Міністр вважає, що Яценюк не має достатнього досвіду роботи і не повністю знайомий з реаліями українського політикуму, тоді як "президент має бачити людей наскрізь".

"Мені здається, що президент має, як на долоні, бачити реальності і відсівати полову - тих, хто цілує нижче пояса і обіцяє вище голови", - пояснив він.

Головне питання Луценка до Яценюка – це "команда, яка буде втілювати в життя все, що він наобіцяє своїм виборцям". Міністр не бачить команди Яценюка.

"Я вибираю Тимошенко ще й тому, що ми точно знаємо її всю, знаємо, на що вона здатна, з її величезними плюсами і наявними мінусами. Ми знаємо її команду, її підходи, і з моєї точки зору, вони є прийнятними", - сказав Луценко.

"Мені подобається в Тимошенко те, що вона виросла з простого "помаранчевого" революціонера з помаранчево-синім сприйняттям України", - додав міністр внутрішніх справ.

Нагадаємо, нещодавно Луценко звинуватив президента Ющенка в тому, що він покривав фінансові махінації та інші злочини, яких, за інформацією міністра, припустилося вище керівництво Національного банку.

Наприкінці серпня Луценко заявив, що його політсила, "Народна самооборона", не буде висувати власного кандидата у президенти. В той же час, він пообіцяв говорити правду про кожного з кандидатів на найвищу державну посаду.

Читайте також:

Луценко закликав не голосувати за "бджіл", "козлів" та "кролів"

НБУ: Луценко дестабілізує ситуацію в банківській системі

Луценко звинуватив вище керівництво НБУ та Ющенка у злочинах

Луценко покарав 17 міліціонерів за катування затриманого струмом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: