Луценко "по-людськи" нагадав членам виборчих комісій про суди

Глава МВС нагадав про кримінальну відповідальність за несанкціоноване голосування на дому та зміну списку виборців у день голосування.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко попередив членів виборчих комісій про кримінальну відповідальність за невиконання судових рішень про голосування вдома на президентських виборах і внесення виборців до списків у день голосування.

"Щоб міліція не займалася кримінальним переслідуванням за невиконання рішення суду, я просто звертаюся, по-людськи, до керівників і членів виборчих комісій. Не беріть гріх на душу, порушуючи рішення суду. Це абсолютно до снаги всім, хто хоче спати спокійно – не дописуйте нових людей у день виборів (у списки). Суд це заборонив. І не носіть урни тим людям, які хотіли голосувати вдома, якщо у них немає медичних довідок, які підтверджують їх неможливість самостійно пересуватися", - сказав глава МВС на прес-конференції.

При цьому Луценко наголосив, що хоча таке звернення не входить в обов`язки міністра внутрішніх справ, він все-таки вирішив його зробити із суто людських міркувань.

"У даному випадку моє звернення не входить в мої обов`язки, але я, як нормальна людина, розумію, що слід людей попередити – це сотні тисяч людей, які повинні спокійно і законно провести вибори", - сказав Луценко.

Він додав, що планує провести розмову з головою Центральної виборчої комісії Володимиром Шаповалом і дізнатися, чи до всіх керівників виборчих дільниць доведено інформацію про останні рішення Апеляційного адміністративного суду Києва, що стосуються процедури голосування.

Нагадаємо, напередодні Київський апеляційний суд скасував рішення ЦВК, яке дозволяло вносити у день голосування у списки виборців зміни за рішенням дільничних виборчих комісій.

ПР назвала таке судове рішення заангажованим і незаконним.

Читайте також:

Суд заборонив змінювати списки виборців у день голосування

Біля виборчих дільниць в Україні померли дві людини

Явка виборців на дільниці найнижча за 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: