Луценко почав передвиборчу агітацію за Тимошенко

Голова МВС взяв відпустку та почав їздити по українських містах і агітувати на виборах ппід гаслом "тільки не зек".

Лідер "Народної самооборони", міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликав "демократичних кандидатів" на посаду президента віддати свої голоси за прем'єра Юлію Тимошенко.

На прес-конференції в Луцьку Луценко пояснив свій вибір тим що він не хоче приходу до влади Віктора Януковича, “який поверне країну до домайданівського періоду”.

"Остання ситуація, коли ми живемо в країні, де одна за всіх, а всі проти одної, вимагає від мене, як від політика, публічних заяв… Я тут, щоб звернутися не стільки до прихильників Тимошенко, скільки до прихильників інших лідерів демократичних сил - тих, хто за Яценюка, Гриценка чи за Ющенка, з єдиним закликом: "Як би ви не ставились до Тимошенко, яка, як і кожен політик, робить помилки, мусимо розуміти – перемога Януковича розвертає Україну до домайданівських часів. Відтак кожен голос, який використовується не на підтримку Тимошенко, збільшує шанси Януковича. Позиція "Народної самооборони" звучить просто і доступно: тільки не "зек", - сказав Луценко.

У той же час, він висловив переконання, що до другого туру виборів потраплять саме Тимошенко та Янукович. Луценко сказав, що має інформацію про те, що зараз політтехнологи Януковича начебто розробили стратегію на зменшення результатів Тимошенко шляхом відтягування "національно-демократичних голосів по різних кандидатах, навіть навіювання розчарувань нашому виборцю, аби він не голосував взагалі".

"Їхня мета добитися більше 10% розриву у першому турі, що є достатньо серйозним психологічним бар’єром для віри в перемогу (мається на увазі перемоги Тимошенко) в другому турі. Моя мета – нагадати українцям, що на трьох передвиборчих кампаніях проєвропейські, проукраїнські сили набирали на 5% більше кожного разу. Це було у 2004 році на президентських виборах, у 2006, у 2007 році – на парламентських. Отже, сумніватися у перемозі українських демократів не варто", - зазначив Луценко.

Він додав, що саме з метою, щоб збити такий настрій у суспільстві сьогодні начебто об'єдналися штаби Януковича та президента Віктора Ющенка.

Нагадаємо, раніше Луценко заявив що продовжив свою відпустку і поїхав по регіонах розповідати, кого він підтримує на виборах.

Читайте також:

Луценко поїхав по регіонам розповісти, за кого він буде голосувати

Янукович підготував програму "антимайдан"

Ющенко: У разі перемоги Януковича чи Тимошенко всі будемо співати "Мурку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: