Луценко пообіцяв заарештувати Березовського

Борис Березовський закликав українських олігархів голосувати за Віктора Ющенка: він гарант, щоб не буде нового переділу.

Міністерство внутрішніх справ затримає російського бізнесмена Бориса Березовського у випадку його приїзду в Україну.

"Згідно з міжнародними зобов'язаннями, ми його затримаємо прямо на кордоні України", - повідомив глава МВС Юрій Луценко.

Він пояснив, що затримання буде здійснюватися на прохання МВС Росії, оскільки Березовський перебуває у міжнародному розшуку.

Вдень 10 грудня Березовський опублікував відкритий лист, в якому закликав український бізнес підтримати на виборах президента чинного главу держави Віктора Ющенка.

Лист був адресований олігархам і всьому багатому прошарку України.

"Капітал і влада - нероздільні. Той, хто стверджує протилежне - або брехун, або нерозумний. Тому не лицемірте - не тільки не приховуйте свого впливу на владу, але усвідомте свій обов'язок допомогти народу України зробити правильний вибір 17 січня 2010. Обирайте Ющенка" , - йдеться в листі.

Березовський закликав зробити усвідомлений вибір між трьома основними кандидатами на користь нинішнього президента.

"Вам належить обирати між трьома кандидатами: карним злочинцем-рецидивістом радянського зразка; безпринципним політиканом, що з комсомольським завзяттям прагне влади, і хрестоматійним лібералом", - зазначив бізнесмен.

Березовський заявив, що вважає Ющенко єдиним гарантом відсутності переділу власності після виборів.

"Увімкніть свою звірячу інтуїцію, якщо у вас притупився розум, і ви неодмінно усвідомлюєте, що Віктор Андрійович Ющенко - єдиний гарант того, що не буде нового переділу. Він єдиний гарант, що ви збережете і примножите свої капітали, а, отже, незалежна і демократична Україна збереже поступальний рух у цивілізоване майбутнє", - переконаний Березовський.

Читайте також:

Березовський звинуватив Путіна в отруєнні Ющенка

Тимошенко пообіцяла покарати "мафію" Януковича після виборів

Березовського визнали винним у розкраданні 140 млн

Луценко заарештує Лазаренка, як тільки той повернеться до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: