Луценко попереджає про крадіжки та афери (відео)

Юрій Луценко розповів, що за останній час збільшилася вулична злочинність і з'явилися нові "фінансові піраміди".


Міністр повідомив, що збільшення вуличної злочинності пов'язане зі зростанням безробіття. За його словами, МВС має в своєму розпорядженні статистику, згідно з якою, наприклад, у Маріуполі до 20% злочинів - розбійних нападів, грабежів і крадіжок - здійснено працівниками металургійних підприємств, або звільнених з місця роботи, або відправлених у неоплачувані відпустки. "Сказати, що ця тенденція зменшуватиметься, я не можу", - зазначив міністр.

У зв'язку зі збільшенням кількості злочинів, Луценко закликав населення не зберігати грошові заощадження вдома. "Банківська система при всіх її недоліках - це все-таки більш надійний спосіб", - відзначив міністр.

МВС також відзначає появу в Україні нових "фінансових пірамід". "Йдеться про банкрутство кредитних союзів, які спочатку обіцяли своїм вкладникам казкові відсотки, а потім закрилися", - уточнив міністр.

Як приклад він навів розслідування проти компанії King's Capital. При цьому Луценко підкреслив, що розслідування даної справи стикається "з певним адміністративним тиском". Зокрема, за словами міністра, Голосіївський районний суд Києва відмовив МВС в дозволі на проведення обшуку. Крім того, суд відмовив в арешті громадянина в рамках справи, що розслідувалася.

Луценко зазначив, що випадок з Kings Capital є не єдиним прикладом появи нових "фінансових пірамід". "Тривожні сигнали до нас надходять з Полтавської, Одеської, Львівської областей", - сказав міністр.

ВідеоЛуценко: шахраїв побільшало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: