Луценко порадив Шуфричу купити клізму для голови

Луценко наполягає, що регіоналам нема про що говорити з ним стосовно професійних досягнень МВС.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що не збирається скорятися вимогам Партії регіонів піти у відставку і вважає їхні звинувачення в алкоголізмі на свою адресу "наліпленням дурнуватих ярликів".

При цьому він зазначив, що регіонали умисно акцентують увагу на його особистому житті. "Вони хочуть дочепитися до будь-якої побутової, надуманої проблеми, введеної в куб, десяту ступінь, для того, щоб позбутися незручного міністра. В принципі опозицію я в даному випадку розумію", – заявив міністр.

Водночас, за словами Луценка, він не збирається дискутувати з представниками опозиції.

"Дискутувати з представниками Партії регіонів, які висувають надумані гасла із наліпленням дурнуватих ярликів я не буду. Я думаю, що декому з них варто купити клізму для голови. А після того поговоримо, хто з нас більше п’є, хто з нас більше гуляє. Для початку пану Шуфричу цією клізмою варто мозок промити, а потім приступати до дискусії", – додав Юрій Луценко.

"Регіонали хочуть моєї відставки з грудня минулого року, коли я вдруге став міністром внутрішніх справ України. Я не збираюся їх задовольняти, бо обґрунтовано з фактами на руках можу довести, що у всіх напрямках Міністерство внутрішніх справ демонструє кращу ситуацію в країні, ніж у моїх попередників. І власне мовчанка "регіоналів" з цього службового приводу це підтверджує. Вони не мають про що говорити зі мною стосовно професійних досягнень МВС", – заявив Луценко.

Нагадаємо, Партія регіонів вимагає звільнення з посад міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і міністра освіти і науки Івана Вакарчука. Для цього регіонали навіть вдавалися до блокування трибуни: їхня акція проходила під гаслом "Алкоголіків і націоналістів у відставку!".

Читайте також:

Луценко звинуватив Нігерію у втручанні у внутрішні справи України

Луценко не збирається проводити чистки через вбивство Олійника

Партія регіонів: Луценку вислизнути не вдасться

Луценко не каратиме свого підлеглого через "полювання на людину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: