Луценко поставив ДАІ у жорсткі рамки (відео)

У зв’язку з набуттям чинності закону щодо підвищення безпеки дорожнього руху працівники Державтоінспекції працюватимуть за новими принципами.

Позиція керівництва ДАІ - в сюжеті ТСН.

Як повідомили у Департаменті зв`язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС, вчора, 24 жовтня в Івано-Франківській області міністр внутрішніх справ Юрій Луценко взяв участь у робочій нараді керівництва Департаменту ДАІ МВС та керівників підрозділів ДАІ регіональних управлінь внутрішніх справ.

Міністр запевнив, що здійснені з початку цього року додаткові заходи для наведення порядку на автомагістралях держави були необхідними і корисними для суспільства.

“Ми дали хороший результат, - зазначив Луценко. - З початку року на автодорогах загинуло на 1300 громадян менше, ніж торік, маємо зменшення кількості поранених на 10 тисяч людей. Хочу подякувати працівникам ДАІ за цю роботу - вона є відчутною”.

Луценко оголосив наказ МВС про запровадження нових умов і принципів служби в Державтоінспекції. Працівникам ДАІ, які працюватимуть на маршрутах, буде заборонено мати при собі будь-яку іноземну валюту, а також не більше 100 гривень готівкою.

Передбачена сувора відповідальність за пошкодження приладів відеофіксації правопорушень, а також за роботу у місцях чи відрізках дороги, які не вказані в маршруті патрулювання.

За словами міністра, головне завдання працівників ДАІ - за два-три наступні місяці довести жорсткість нового закону до кожного правопорушника, незалежно від його статусу чи посади.

“Всі однаково мають відповідати за порушення правил дорожнього руху. Це ключ до підтримки населенням наших дій, зміни іміджу міліції. За останній місяць після прийняття змін до закону практично у кожному регіоні України відзначається зниження кількості порушень правил дорожнього руху і, відповідно, зменшення їх прикрих наслідків. Я думаю, що люди психологічно готові до відновлення дисципліни на дорогах”, - підкреслив Луценко.

За його словами, в ідеалі працівник ДАІ надалі має займатися виключно відеофіксацією порушень без зупинки транспортних засобів. Тому він поставив завдання перед працівниками регіональних підрозділів ДАІ максимально забезпечити наряди відеотехнікою, яка фіксуватиме правопорушення.

Як повідомлялося, 14 жовтня президент підписав закон щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, яким суттєво посилене покарання за порушення на дорогах.

Закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування.

ВідеоЗа якими правилами працюватиме ДАІ?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: